28 aprīlis 2024
Zaudējums Rīgas derbijā

Sestdien Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē Rīgas derbijā ar 1:2 zaudējām RFS. Vienīgos vārtus iesita Gotjē Mankendā. Ar 5314 skatītājiem šī bija apmeklētākā spēle Latvijas čempionātā pēdējos 20 gados.

Pirms šīs spēles mūsu pretinieki bija turnīra tabulas pirmajā vietā, bet mums bija par vienu punktu mazāk. Pēdējās sešas spēles pamatlaikā bija beigušās neizšķirti, bet mēs uzvarējām Latvijas kausā un Superkausā.

Mēs labi sākām spēli, vairāk spēlējām ar bumbu, bet 13. minūtē ar fantastisku sitienu vārtus guva pretinieku aizsargs Petrs Marešs (0:1). Pēc viesu vārtiem spēle būtiski nemainījās, bet arī ļoti labu momentu mums nebija. Pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar 0:1.

Arī otro puslaiku sākām aktīvi, un 56. minūtē vārtus guva Gotjē Mankendā – 1:1. Mums bija iniciatīva, uzbrukām, bet otros vārtus neiesitām. 80. minūtē ar galvu vārtus guva kādreizējais mūsu uzbrucējs Darko Lemajičs (1:2). Zaudējums Rīgas derbijā.

Nākamā spēle jau ceturtdien Skonto stadionā pret “Grobiņas SC/LFS”.