07 jūlijs 2024
Vērtīgi trīs punkti Liepājā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas spēlē viesos pārliecinoši ar 3:0 uzvarējām “Liepāju”. Divus vārtus iesita Kemelo Ngenā, bet vienreiz izcēlās Režinaldu Ramiress.

Pret “Liepāju” šogad bijām ieguvuši četrus no maksimālajiem sešiem punktiem. Pirmajā spēlē savā laukumā uzvarējām ar 4:0, bet otrajā aplī viesos spēlējām neizšķirti 1:1.

Trešajā savstarpējā spēlē mēs pilnībā dominējām laukumā. “Liepāja” spēlēja ļoti zemu, pilnībā gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos. Taisnības labad jāsaka, ka pretiniekiem bija divas diezgan labas iespējas. Mums pietrūka sitienu no labām pozīcijām, bet pašās puslaika beigās pēc Gotjē Mankendā centrējuma ar galvu vārtus guva Kemelo Ngenā – 1:0.

Otro puslaiku sākām aktīvi, un 50. minūtē Ngenā iesita otros vārtus spēlē (2:0). Pretinieki 61. minūtē veica uzreiz piecas spēlētāju maiņas, kas deva enerģiju, bet mēs spēlējām droši. 70. minūtē noorganizējām lielisku uzbrukumu, un pēc Brajana Orosko piespēles skaistus vārtus guva Režinaldu Ramiress. Galarezultātā uzvara ar 3:0.

Nākamā spēle 11. jūlijā Latvijas kausa 1/8 finālā viesos pret “Ventspili”.