04 jūlijs 2023
Uzvara pret Liepāju

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē ar rezultātu 3:1 uzvarējām “Liepāju”! Vārtus guva Marko Regža, Brijans Penja un Mikaels Soisalo! Nākamā spēle 8. jūlijā pret “Audu”!.

Pirmajās divās spēlēs šosezon pret Liepāju uzvarējām ar 3:0 un 4:0. Pirms šīs spēles mēs bijām pirmajā vietā, bet pretinieki ieņēma piekto pozīciju.

Mēs bijām labākā komanda spēles pirmajā puslaikā un izveidojām vairākus labus vārtu gūšanas momentus. 32. minūtē ar veiksmes palīdzību vārtus guva Marko Regža – 1:0. Mūsu uzbrucējam šie bija 12. vārti šajā sezonā. Pēc spēles pirmā puslaika mēs bijām vadībā ar 1:0.

Spēles otrā puslaika sākumā pretinieki guva vārtus un 1:1. Mēs pilnībā dominējām turpinājumā. 71. minūtē ļoti skaistus vārtus guva Brijans Penja. Bumba vārtu tālajā augšējā stūrī! Turpinājām uzbrukt arī nākamajās minūtēs un drīz iesitām nākamos vārtus. Pēc Duglasa Aureliu piespēles vārtus guva Mikaels Soisalo – 3:1. Katrs stadionā esošais cilvēks izbaudīja spēli un galarezultātā mēs uzvarējām ar 3:1.

Nākamā spēle 8. jūlijā pulksten 20:00 pret “Audu”.