10 marts 2024
Uzvara pirmajā spēlē

Šodien Liepājā Latvijas futbola Virslīgas 1. kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 uzvarējām augstākās līgas debitanti “Grobiņas SC/LFS”. Vienīgos vārtus iesita Marko Regža.

“Grobiņas SC/LFS” ir pagājušās sezonas 1. līgas čempione un šosezon debitē spēcīgāko komandu sabiedrībā. Liepājā valdīja ļoti laba atmosfēra un tribīnes bija pilnas.

Mēs kontrolējām spēli pirmajā puslaikā un izveidojām ļoti daudz vārtu gūšanas iespējas. 12. minūtē nedaudz garām vārtiem sita Hrvoje Babecs. 27. minūtē mums sanāca ļoti laba kombinācija, kuras noslēgumā pēc Gotjē Mankendā piespēles no tuvas distances bumbu vārtos iesita Marko Regža (1:0). Divus vārtus tiesnesis mums atcēla, jo fiksēja aizmuguri. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0.

Otrā puslaika sākumā pēc Eduarda Dašķeviča sitiena bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Mājinieki aizsardzībā spēlēja disciplinēti un brīvus sitienus gandrīz vispār nepieļāva. Spēles beigu daļā pretiniekiem bija dažas standarsituācijas, tomēr izteikti jāglābj nevienā epizodē Rihardam Matrevicam nebija. Uzvara sezonas pirmajā spēlē ar rezultātu 1:0.

Nākamā spēle 16. martā Mežaparks Sports Village laukumā pret “Audu”. Mača sākums pulksten 15:00.