24 februāris 2024
Uzvara pēdējā spēlē Turcijā

Šovakar pēdējā spēlē šīgada treniņnometnē Turcijā ar rezultātu 3:1 uzvarējām Dānijas klubu “Roskilde”. Vārtus guva Useinū Niangs, Marko Regža un Milošs Jojičs.

Turcijā mums bija piecas pārbaudes spēles. Pirmajā spēlē ar 1:3 zaudējām “Levski”, pēc tam 2:1 uzvara pret “Pyunik”, 2:2 neizšķirts pret “Kolos” un 3:0 pret “Dinamo Batumi”. Pret Dānijas klubu “Roskilde” spēlējām 3×45 minūtes.

Pirmo trešdaļu uzvarējām ar 2:0. 8. minūtē pretinieku soda laukumā lieliski nospēlēja Useinū Niangs – 1:0. 18. minūtē pretiniekiem bija slikta epizode laukuma vidū, Niangs aizbēga, un pretinieki pārkāpa noteikumus soda laukumā. No 11 metru atzīmes vārtus pārliecinoši guva Marko Regža – 2:0.

53. minūtē pēc Lukasa Kardozu centrējuma ar galvu nedaudz garām sita Milošs Jojičs. Sešas minūtes vēlāk tas pats Jojičs guva vārtus pēc El Bašira Ngoma piespēles – 3:0. Mēs ļoti daudz spēlējām ar bumbu, un fantastiska iespēja gūt vārtus bija Abdulrahmanam Taivo. Uzbrucējs pēdējā brīdī nokrita un sitienu neizdarīja. 90 minūtes noslēdzās ar rezultātu 3:0. Pēdējās 45 minūtēs varēja just, ka spēlētājiem ir fiziski grūti. Pretinieki iesita vienus vārtus, un mēs uzvarējām ar 3:1.