07 augusts 2023
Trīs vārti uzbrucējiem, uzvara pret “Daugavpili”

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē Skonto stadionā ar rezultātu 3:0 uzvarējām “Daugavpili”. Vārtus guva visi trīs uzbrucēji – Marko Regža, Abdulrahmans Taivo un Antoni Kontrerass! Ceturtdien Konferences līgas spēle pret “Kecskeméti TE”.

Pret Daugavpili šosezon bijām aizvadījuši divas grūtas spēles. 15. aprīlī Daugavpilī zaudējām divus punktus (1:1), bet 8. maijā Mežaparkā uzvarējām tikai ar 1:0.

Spēles pirmajā puslaikā mēs ļoti daudz kontrolējām bumbu, pretinieki spēlēja ļoti zemu un mums neizdevās izveidot labas sitienu pozīcijās. 40. minūtē veidojām kārtējo kombināciju – tās noslēgumā labu sitienu izpildīja Brajans Penja, vārtsargs glāba pretiniekus, bet pirmais pie bumbas bija Marko Regža – 1:0. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā Duglass Aureliu neiesita no 11 metru soda sitiena atzīmes. Ilgāku laiku nespējām gūt otros vārtus, bet 77. minūtē Abdulrahmans Taivo iesita no dažiem metriem – 2:0. Astoņas minūtes vēlāk iesita arī Antoni Kontrerass – tāpat kā citi uzbrucēji, arī Kostarikas izlases spēlētājs iesita no tuvas distances. Galarezultātā uzvara ar 3:0.

Ceturtdien, 3. augustā, Skonto stadionā Konferences līgas atbildes spēle pret Ungārijas vicečempioni “Kecskeméti TE”. Mača sākums pulksten 20:00.