12 aprīlis 2024
Trešā uzvara pēc kārtas

Šovakar Mežaparks Sports Village laukumā Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām “Daugavpili”! Vārtus guva Antonijs Černomordijs un Marko Regža! Otrdien spēle viesos Tukumā!

“Daugavpilij” sezonas sākums bija ļoti labs. Komanda pirms šīs kārtas ar 11 punktiem bija otrajā vietā. Mēs bijām nopelnījuši 12 no maksimālajiem 15 un ieņēmām pirmo vietu.

Ļoti ātri izdevās gūt vārtus. 3. minūtē pēc Miloša Jojiča izpildītā stūra sitienu Marko Regža pagarināja bumbu Antonijam Černomordijam, un aizsargs savā atgriešanās spēlē guva vārtus – 1:0. Pirmajā puslaikā ļoti aktīvs kreisajā malā bija Eduards Dašķevičs. Pussargs komandas biedriem izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, bet iesist nespējām. Puslaikā beigās Baba Musā pārkāpa noteikumus soda laukumā, bet mūsu komandu glāba vārtsargs Nils Puriņš. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā mēs turpinājām dominēt laukumā. Mums bija daudz vārtu gūšanas iespējas, bet pretinieku vārtos lieliski spēlēja Frenks Orols. Pretinieki neizveidoja nevienu patiešām labu iespēju. Spēles beigās septītos vārtus šosezon guva Regža, un mēs galarezultātā uzvarējām ar rezultātu 3:0.

Nākamā spēle otrdien Tukumā.