08 aprīlis 2024
Trešā uzvara Mežaparkā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 5. kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām “Jelgavu”! Marko Regža kļuva par visu laiku labāko vārtu guvēju mūsu kluba vēsturē! Jau piektdien spēle pret “Daugavpili”.

Mēs pirmajās četrās spēlēs bijām ieguvuši deviņus no maksimālajiem 12 punktiem. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots viesos Valmierā. “Jelgava” sezonas sākumā bija nopelnījusi vienu punktu.

“Jelgava” ar spēles pirmajām minūtēm spēlēja ļoti zemu. Mēs ļoti daudz kontrolējām bumbu, bija arī labas iespējas, bet nespējām gūt vārtus. Pirmajās 45 minūtēs vairākiem mūsu komandas spēlētājiem bija labi momenti, bet labākais bija Marko Regža. No tuvas distances uzbrucējs netrapīja praktiski tukšos vārtos. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika sākumā pēc Miloša Jojiča piespēles vārtus guva Regža. Uzbrucējam tie bija 27. vārti “Riga” kreklā, un Marko tādējādi kļuvis par visu laiku labāko vārtu guvēju mūsu kluba sastāvā. Ilgu laiku nespējām iesist otros vārtus, un spēles beigās pāris momenti bija pretiniekiem, bet labi mūsu vārtos spēlēja Nils Puriņš. Spēles beigās pirmos vārtus šosezon guva Brajans Penja, un mēs uzvarējām ar rezultātu 2:0.

Nākamā spēle jau piektdien Mežaparks Sports Village pret “Daugavpili”. Mača sākums pulksten 18:00.