28 janvāris 2024
Spēcīga uzvara pret korejiešiem

Šovakar Apvienotajos Arābu Emirātos pārbaudes spēlē vārtus guva Raivis Jurkovskis un Marko Regža, un mēs ar rezultātu 2:0 uzvarējām vienu no Dienvidkorejas spēcīgākajām komandām “Jeonbuk Hyundai”.

Dubaijā trenējamies kopš 8. janvāra, lielākoties divas reizes dienā. Pārbaudes spēlēs ar 1:3 zaudējām AAE klubam “United”, bet 3:1 uzvarējām citu šīs valsts klubu “Emirates”.

Svētdien spēlējām pret vienu no zināmakājiem Dienvidkorejas klubiem “Jeonbuk Hyundai”. Savainojumu dēļ diemžēl nevarēja spēlēt vairāki futbolisti, bet spēli vienalga mēs iesākām ļoti aktīvi un agresīvi. 12. minūtē no kreisās malas centrējumu veica Milošs Jojičs, pēc Kemelo Ngenā sitiena pretiniekus glāba vārtsargs, bet pēc tam bumbu spēcīgi vārtos sita Raivis Jurkovskis (1:0).

Abas komandas spēlēja ātru futbolu, abām bija vairākas diezgan labas iespējas. Puslaika otrajā vairāk ar bumbu jau spēlēja pretinieki, bet kopīgiem spēkiem mēs nosargājām savus vārtus uz nulles. Pēc 45 minūtēm bijām vadībā ar 1:0. Otrā puslaika sākumdaļā vienreiz mūsu komandu lieliski glāba Nils Puriņš. 20 minūtes vēlāk Marko Regža parādīja lielisku raksturu, uzvarēja divcīņu un noslēgumā sita bumbu vārtu tālajā stūrī. Uzvara 2:0.

Rīt komandai vēl treniņš, bet jau otrdien lidosim uz Rīgu.