07 augusts 2023
Soļojam tālāk

Šovakar UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 2. kārtas atbildes spēlē papildlaikā ar 3:1 uzvarējām Ungārijas vicečempioni “Kecskeméti TE”! Vārtus guva Glodī Ngondā, Gotjē Mankendā un El Baširs Ngoms! 3. kārtā mūsu pretinieki būs Nīderlandes klubs “Twente”!

Pirmajā spēlē pret ungāriem zaudējām ar rezultātu 1:2. Vienīgos vārtus guva Antoni Kontrerass. Šovakar spēli klātienē apmeklēja vairāk nekā 5500 skatītāji.

Mēs slikti sākām spēli un pēc pašu kļūdas ielaidām vārtus – 0:1. Līdzīgi kā pirmajā spēlē mēs pakāpeniski ieguvām aizvien lielāku iniciatīvu. Pirmā puslaika gaitā mums bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet nespējām gūt vārtus. Pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar 0:1.

Otrajā puslaikā mēs pilnībā dominējām laukumā. Bija tikai laika jautājums, kad gūsim pirmos vārtus. 62. minūtē pēc piespēles no labās malas vārtus guva Glodī Ngondā (1:1). Otrā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē skaistus vārtus guva Gotjē Mankendā. 2:1 un papildlaiks.

Papildlaikā mēs bijām ar atrāvienu labākā komanda laukumā, bet vairākās epizodēs pretiniekiem veicās. Pašās beigās no soda sitiena skaistus vārtus guva El Baširs Ngoms. 3:1 un vieta nākamājā kārtā.

3. kārtā mūsu pretinieki būs Nīderlandes čempionāta komanda “Twente”! Nākamā spēle svētdien viesos Latvijas čempionātā pret “Super Nova”!