25 janvāris 2024
Pirmā uzvara Dubaijā

Šovakar Apvienotajos Arābu Emirātos ar rezultātu 3:1 uzvarējām šīs valsts augstākās līgas klubu “Emirates”. Vārtus guva Kemelo Ngenā, Abdulrahmans Taivo un Gotjē Mankendā!

Dubaijā bijām aizvadījuši divas treniņspēles un maču pret AAE klubu “United” (1:3). Šodien spēlējām pret “Emirates”, kuru pārstāv Spānijas futbola leģenda Andress Injesta. Pieredzējušais pussargs nespēlēja savainojuma dēļ.

Mača pirmajā puslaikā mēs pilnībā dominējām. 15. minūtē pirmos vārtus guva Kemelo Ngenā – 1:0. Pussargs iesita no tuvas distances pēc Antonī Kontrerasa piespēles. Pirmā puslaika gaitā mums bija vēl vairākas labas iespējas, bet otros vārtus beidzot iesitām 42. minūtē. Pēc Kontrerasa sitiena pretiniekus glāba vārtsargs, bet mirkli vēlāk ar spēcīgu sitienu vārtus guva Abdulrahmans Taivo – 2:0.

Otrā puslaika gaitā kā ierasts pārbaudes spēlē galvenais treneris Simo Valakari veica vairākas spēlētāju maiņas. Otrajā puslaikā brīžiem iniciatīva jau bija pretiniekiem, un puslaika vidū “Emirates” arī guva vienus vārtus (2:1). Pēdējais vārds gan bija mums. Kreisajā malā lieliski nospēlēja Gotjē Mankendā, un noslēgumā Kongo DR futbolists lieliski sita vārtu tālajā augšējā stūrī. 3:1 uzvara.

28. janvārī spēlēsim pret Dienvidkorejas augstākās līgas klubu “Jeonbuk Hyundai”.