02 jūnijs 2024
Pieci vārti un uzvara pret “Mettu”

Šovakar Skonto stadionā iesitām piecus vārtus otrajā puslaikā un Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē ar 5:0 uzvarējām “Mettu”. Divus vārtus iesita Luiss Iberiko, pa vienai reizei izcēlās Abdulrahmans Taivo, Useinū Niangs un Hrvoje Babecs.

Pirms šī mača bijām uzvarējuši trīs spēles pēc kārtas. Pirmajā spēlē pret “Mettu” viesos uzvarējām ar rezultātu 2:1.

No pirmajām minūtēm bija redzams, ka šajā spēlē mēs daudz vairāk kontrolēsim bumbu, bet pretinieki savas iespējas gaidīs pretuzbrukumos. Spēles pirmajā puslaikā mums bija daudz standartsituāciju, centrējumu soda laukumā, taču ne ļoti labu vārtu gūšanas momentu. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika gaitā iesitām trīs vārtus desmit minūšu laikā. 65. minūtē ar spēcīgu sitienu trešos vārtus šajā sezonā iesita Abdulrahmans Taivo – 1:0. Trīs minūtes vēlāk ar rikošeta palīdzību vārtus guva Luiss Iberiko – 2:0. 74. minūtē skaistus vārtus iesita Useinū Niangs – 3:0. Turpinājām uzbrukt, un drīz otros vārtus spēlē iesita Iberiko – 4:0. Punktus spēlei pielika Hrvoje Babecs. Pēc Raivja Jurkovska piespēles horvāts skaisti sita vārtu stūrī. Uzvara ar rezultātu 5:0.

Tagad čempionātā divu nedēļu pauze, bet nākamā spēle 16. jūnijā viesos pret RFS.