21 februāris 2024
Pārliecinoša uzvara pret Dinamo Batumi

Otrdien pārbaudes spēlē Turcijā pārliecinoši ar 3:0 uzvarējām Gruzijas čempioni “Dinamo Batumi”! Vārtus guva Luiss Iberiko, Brajans Orosko un Lukass Kardozu.

Turcijā šī bija ceturtā spēle. Pirms tam ar 1:3 zaudējām “Levski”, 2:1 uzvarējām “Pyunik” un spēlējām neizšķirti 2:2 pret “Kolos”.

Pret “Dinamo Batumi” dominējām gandrīz visu spēli. Pirmos vārtus iesitām 16. minūtē, kad lieliski nospēlēja Luiss Iberiko. Sešas minūtes vēlāk mēs atkal teicami pacīnījāmies pretinieku laukuma pusē, izveidojām ātru saspēli un noslēguma precīzi sita Brajans Orosko, kuram tie bija pirmie vārti mūsu kluba kreklā (2:0). Mums bija vēl dažas iespējas, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar divu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumdaļā iesitām trešos vārtus. Laba epizode padevās Abdulrahmanam Taivo, uzbrucējs sita bumbu vārtu tālajā stūrī, pretiniekus glāba vārtsargs, bet pirmais pie bumbas bija Lukass Kardozu (3:0). Treneris atkal otrajā puslaikā deva iespēju visiem spēlētājiem, mēs turpinājām spēlēt pārliecinoši un bijām tuvu arī ceturtajiem vārtiem. Kreisajā malā labi nospēlēja Kirils Iļjins, soda laukumā bumbu saņēma El Baširs Ngoms, aizsargs trāpīja pa vārtu pārliktni, pēc tam sita Useinū Niangs un trāpīja pa vārtu stabu. Galarezultātā uzvara ar 3:0.