11 februāris 2024
Niangs iesit divus uzvarā pret “Pyunik”

Šovakar treniņnometnes ietvaros Turcijā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām Armēnijas čempionāta līderi “Pyunik”. Abus vārtus iesita Useinū Niangs. 15. februārī spēlēsim pret ukraiņu klubu “Kolos”.

Pirmo pārbaudes spēli Turcijā aizvadījām pirms dažām dienām, kad ar rezultātu 1:3 zaudējām zināmajam Bulgārijas klubam “Levski”. Vienīgos vārtus iesita Raivis Jurkovskis. Šovakar spēlējām pret Armēnijas čempionāta līderi “Pyunik”, kas 2022./2023. gada sezonā spēlēja Konferences līgas grupu turnīrā.

Pirmos vārtus iesitām jau piektajā minūtē. Laba saspēle izdevās Luisam Iberiko un Eduardam Dašķevičam, un noslēgumā vārtus guva Useinū Niangs – 1:0. 20 minūtes vēlāk lieliski nospēlējām pretinieku laukuma pusē, izveidojām ātru kombināciju, un otros vārtus spēlē iesita Niangs (2:0). Arī pretinieki brīžiem veidoja bīstamus uzbrukumus, un 35. minūtē soda laukumā ar roku nospēlēja Baba Musā, bet pretinieku uzbrucējs neiesita no 11 metru soda sitiena atzīmes. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 2:0.

Otrajā puslaikā, kā ierasts, treneris veica daudzas spēlētāju maiņas. Pilnu spēli aizvadīja tikai Rihards Matrevics un Baba Musā. Kopumā kvalitāti nezaudējām, spēlējām stabili un pretiniekiem ļoti labas iespējas nemaz nebija. 74. minūte iespēja tika dota arī 18 gadus vecajam Tomāšam Mickēvičam, kurš divas minūtes vēlāk lieliski piespēlēja Raivim Jurkovskim, aizsargs spēcīgi piespēlēja gar vārtiem, bet Abdulrahmans Taivo netrāpīja. Beigās mums bija vēl viena iespēja, taču to neizmantojām. Galarezultāta uzvara ar 2:0.

Nākamā spēle 15. februārī pret Ukrainas augstākās līgas kluba “Kolos”. Spēles sākums pulksten 16:00 pēc Latvijas laika.