22 jūnijs 2024
Liepājā gūstam sezonas lielāko uzvaru

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas spēlē viesos ar rezultātu 6:0 ļoti pārliecinoši apspēlējām “Grobiņas SC/LFS”. Divus vārtus iesita Marko Regža, bet pa vienai reizei izcēlās Kemelo Ngenā, Brajans Orosko, Useinū Niangs un Luiss Iberiko.

Šosezon pret Grobiņas komandu bijām aizvadījuši divas spēles – pirmajā mačā Liepājā uzvarējām ar 1:0, bet otrajā spēlē Skonto stadionā – ar 2:0.

Spēli sākām ļoti spēcīgi. Lieliski nospēlēja Milošs Jojičs, kurš izmantoja pretinieku kļūdu un uzbrukuma noslēgumā piespēlēja Marko Regžam – uzbrucējs iesita bumbu tukšos vārtos (1:0). Mēs turpinājam uzbrukt, un 28. minūtē Marko pēc Miloša piespēles iesita arī otros vārtus (2:0).

Piecas minūtes vēlāk izveidojām ļoti labu uzbrukumu labajā malā, Raivis Jurkovskis piespēlēja soda laukumā, un bumbu vārtu stūrī iesita Kemelo Ngenā (3:0). Spēlētāji demonstrēja to, ka vēlas gūt vēl un vēl vārtus. 36. minūtē Brajans Orosko bija ātrāks nekā pretinieki, un epizodes noslēgumā iesita bumbu precīzi vārtu tālajā stūrī (4:0). Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar četriem vārtiem.

Otrā puslaika sākumā beidzot vārtus iesita arī Useinū Niangs, kuram šajā mačā bija ļoti daudz momentu (5:0). Pēc piektajiem vārtiem dažas iespējas bija arī pretiniekiem, un puslaika vidū mūsu komandu pēc pretinieku 11 metru soda sitiena glāba vārtsargs Nils Puriņš. 73. minūtē sestos vārtus spēlē iesita Luiss Iberiko (6:0). Spēles beigās varējām iesist vēl vismaz kādus divus trīs vārtus, taču to nespējām. Galarezultātā uzvara ar 6:0.

Nākamā spēle trešdien Skonto stadionā pulksten 18:00 pret “Audu”.