04 marts 2024
Latvijas Superkausa uzvarētāji!

Sestdien Latvijas Superkausa spēlē pēcspēles sitienos uzvarējām (1:1, 5:4 p.s.s.) RFS! Vārtus mūsu komandas labā guva Gotjē Mankendā!

Latvijas Superkauss notika pēc 11 gadu pārtraukuma. Toreiz Daugavpils “Daugava” uzvarēja Rīgas “Skonto”. Daugavpils komandas direktors tajā laikā bija mūsu pašreizējais izpilddirektors Romāns Lajuks.

Pirmajā puslaikā abas komandas spēlēja diezgan agresīvi, labu vārtu gūšanas momentu bija un vairāk notika cīņa par iniciatīvu. RFS vārtus guva pirmā. 43. minūtē pēc stūra sitiena mūsu soda laukumā ilgi domāt ļāvām Žigam Lipuščekam, un aizsargs noslēgumā sita bumbu vārtu stūrī. Pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar 0:1.

Otrajā puslaikā mēs bijām labākā komanda laukumā. 70. minūtē no pretiniekiem aizbēga Gotjē Mankendā, un ar spēcīgu sitienu izlīdzināja rezultātu – 1:1. Mēs centāmies gūt arī otros vārtus, vairāk spēlējām ar bumbu, taču iesist nespējām, un 90 minūtes noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Pēcspēles sitienu sērija nonāca līdz astotajai kārtai. Raivis Jurkovskis spēcīgi sita bumbu vārtu augšējā stūrī, bet Rihards Matrevics atsita Ismaela Diomandē sitienu. Uzvara un pirmā trofeja šosezon!