21 aprīlis 2024
Grūta uzvara pretinieku laukumā

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē guvām sarežģītu uzvaru pret “Mettu” ar rezultātu 2:1. Vārtus guva Luiss Iberiko un Abdulrahmans Taivo! Sestdien Skonto stadionā lielais Rīgas derbijs.

“Mettu” Latvijas augstākajā līgā bijām uzvarējuši pēdējās astoņas spēles pēc kārtas. Iepriekšējā spēlē piedzīvojām sāpīgu zaudējumu Tukumā, tāpēc šodien bija ļoti svarīgi uzvarēt.

Līdzīgi kā citās spēlēs mēs ļoti daudz kontrolējām bumbu. Pirmos vārtus iesitām jau 6. minūtē. Pēc Miloša Jojiča piespēles no soda laukuma sitienu izpildīja Luiss Iberiko, pēc pirmā sitiena pretiniekus glāba vārtsargs, bet pēc otrā vairs to nespēja. 1:0. Pēc tam mums pietrūka agresivitātes uzbrukumā, bīstamu momentu praktiski nebija un pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0.

Otro puslaiku mēs sākām aktīvi un pelnīti iesitām vēl vienus vārtus. 63. minūtē pēc Jojiča piespēles pirmos vārtus šosezon guva Abdulrahmans Taivo (2:0). Astoņas minūtes vēlāk no tuvas distances Lamins Korrea guva pirmos pretinieku vārtus (2:1). Spēles beigas bija nervozas, un vienā no epizodēm mūs lieliski glāba vārtsargs Nils Puriņš. Uzvara ar rezultātu 2:1.

Sestdien, 27, aprīlī Rīgas derbijs pret RFS. Spēles sākums pulksten 19:00.