21 jūlijs 2023
Esam nākamajā kārtā

Šovakar UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtas atbildes spēlē ar 0:1 zaudējām “Vikingur Reykjavik”, bet divās spēlēs uzvarējām ar 2:1 un iekļuvām nākamajā kārtā. Nākamā spēle svētdien Latvijas čempionātā Tukumā. 

Pirmajā spēlē Skonto stadionā uzvarējām ar 2:0. Vārtus guva Duglass Aureliu un Marko Regža. “Vikingur” ir Islandes čempionāta pirmajā vietā, bet mēs esam Latvijas čempionāta līderi.

Pretinieki ļoti labi sāka spēli, bet mēs disciplinēti spēlējām aizsardzība. Ar katru nākamo minūti mums aizvien pārliecinošāk izdevās iegūt iniciatīvu. Izveidojām vairākus labus vārtus gūšanas momantus, bet dažās epizodēs vienkārši neizdarījām sitienu. Pretinieki vienreiz sita pa vārtu pārliktni, bet gūtu vārtu spēles pirmajā puslaikā nebija. 0:0.

Spēles otrajā puslaikā pretinieki daudz uzbruka un radīja spiedienu uz mūsu vārtiem. 83. minūtē mājinieku komanda izveidoja lielisku kombināciju, un tās noslēgumā no tuvas distances vārtus guva Helgi Gudjonsons (0:1). Beigas bija nervozas, bet mēs spējām sasniegt rezultātu. Divās spēlēs uzvara ar 2:1 un vieta nākamajā kārtā.

Svētdien spēle Tukumā, bet pēc nedēļas viesos pirmā spēle otrajā kārtā pret Ungārijas vicečempioni.