04 aprīlis 2024
Droša uzvara pret Liepāju

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē ļoti pārliecinoši ar rezultātu 4:0 uzvarējām “Liepāju”. Trīs vārtus mūsu komandas labā guva Marko Regža, bet vienus iesita Baba Musā. Jau pirmdien spēle pret “Jelgavu”.

Iepriekšējā kārtā piedzīvojām pirmo zaudējumu šajā sezonā. Viesos Valmierā pirmie guvām vārtus, bet galarezultātā zaudējām ar 1:2. “Liepāja” bija zaudējusi visas pirmās trīs spēles.

Mēs pilnībā kontrolējām spēli no pirmajām minūtēm. Pirmos vārtus iesitām 20. minūtē. Pēc Eduarda Dašķeviča piespēles no vārtu priekšas vārtus guva Marko Regža – 1:0. “Liepājai” pirmajā puslaika nebija nevienas labas iespējas, mēs turpinājām uzbrukt, un puslaika beigās pretinieki pārkāpa noteikumus soda laukumā. Otros vārtus spēlē no 11 metru atzīmes guva Regža – 2:0.

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs pretiniekiem bija dažas labas iespējas, bet pārliecinoši spēlēja mūsu vārtsargs Nils Puriņš. Pēc tam atkal pilnībā kontrolējām spēli. 71. minūtē vārtus no tuvas distances ar galvu iesita Baba Musā – 3:0. Mums bija vēl dažas ļoti labas iespējas, bet pēdējos vārtus iesitām spēles beigās. Marko Regža no 11 metru atzīmes guva trešos vārtus, un mēs uzvarējām ar 4:0.

Nākamā spēle jau pirmdien Mežaparks Sports Village pret “Jelgavu”. Spēles sākums pulksten 19:00.