19 maijs 2024
Droša uzvara Jelgavā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtā aizvadījām ļoti labu pirmo puslaiku un ar rezultātu 5:1 uzvarējām “Jelgavu”. Vārtus guva Marko Regža, Antonijs Černomordijs, Eduards Dašķevičs, Kemelo Ngenā un Gotjē Mankendā.

Pēdējās divas spēles mūsu komandai bija neveiksmīgas – neizšķirti 1:1 pret “Valmieru” un “Liepāju”. Mūsu šīvakara pretinieki pirms šīs spēles bija turnīra tabulas pēdējā vietā.

Mēs ļoti labi sākām spēli, un otrajā minūtē pēc labas kombinācijas no vārtu priekšas vārtus guva Marko Regža – 1:0. Turpinājām uzbrukt, un sešas minūtes vēlāk no tuvas distances vārtus guva Antonijs Černomordijs – 2:0. Septiņas minūtes vēlāk vēl viens lielisks uzbrukums, un trešos vārtus šajā spēlē guva Eduards Dašķevičs – 3:0. Bijām labāki arī puslaika atlikušajā daļā, bet vairs vārtus neguvām.

Spēcīgi sākām arī otro puslaiku, un 50. minūtē vēl vieni vārti – Kemelo Ngenā – 4:0. Daudz vairāk kontrolējām bumbu, veidojām uzbrukumus, un 58. minūtē iesita Gotjē Mankendā (5:0). Nedaudz vairāk kā 20 minūtes pirms spēles beigām vienus vārtus iesita arī pretinieki, mums bija vēl momenti, bet galarezultātā uzvarējām ar 5:1.

Nākamā spēle 24. maijā Daugavpilī.