16 septembris 2023
Ceturtais neizšķirts pret RFS

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 29. kārtā ceturto reizi šosezon spēlējām neizšķirti pret RFS – 0:0. Nākamā spēle 20. septembrī Latvijas kausa pusfinālā pret “Liepāju”!

Pret RFS šosezon bijām spēlējuši trīs reizes un visas trīs noslēdzās ar neizšķirtu – 0:0, 2:2 un 0:0.

Pretinieki aktīvi sāka spēli, bet mūsu vārtos pārliecinošu sniegumu demonstrēja vārtsargs Rihards Matrevics. Pakāpeniski iniciatīvu ieguvām mēs, izpildījām vairākas standarsituācijas, taču pietrūka bīstamu sitienu. Kopumā abas komandas spēlējā nepiekāpīgi, bija daudz divcīņu, bet uz rezultāta tablo pēc pirmā puslaika bija neizšķirts bez gūtiem vārtiem. 0:0.

Otrajā puslaikā mums bija vairāk labu iespēju. Divas reizes ļoti bīstami sita mūsu pussargs Kemelo Ngenā, bet abas reizes bumba lidoja nedaudz garām vārtiem. 76. minūtē no tuvas distances vārtus guva kādreizējais “Riga” aizsargs Herdi Prenga, bet galvenais tiesnesis polis Kšištofs Jakubs pēc VAR palīdzības devās skatīties šo epizodi un fiksēja aizmugures stāvokli. 90. minūte par otro dzelteno karīti no laukuma tika noraidīts pretinieku aizsargs Žiga Lipuščeks. Pēdējās minūtēs abas komandas spēlēja uzmanīgi – neizšķirts 0:0.

Mums nākamā spēle 20. septembrī Skonto stadionā Latvijas kausa pusfinālā pret “Liepāju”. Spēles sākums pulksten 19:00.