17 jūnijs 2024
Aizraujošs derbijs un neizšķirts 2:2

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas spēlē Rīgas derbijā viesos parādījām spēcīgu raksturu, atspēlējāmies no 0:2 un galarezultātā spēlējām neizšķirti 2:2 pret RFS. Vārtus guva Useinū Niangs un Baba Musā.

Šogad pret RFS bijām spēlējuši jau divas reizes. Latvijas Superkausā uzvarējām pēcspēles sitienos, bet čempionātā piedzīvojām sāpīgu zaudējumu ar 1:2.

RFS spēli sāka agresīvi, un 10. minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Žiga Lipuščeks (0:1). Puslaika vidū pārkāpām noteikumus soda laukumā, bet mūsu komandu pēc Lipuščeka sitiena glāba Rihards Matrevics. Pēc tam laba iespēja bija arī mums. Raivis Jurkovskis spēcīgi sita tuvajā stūrī, bet šoreiz lielisks bija pretinieku vārtsargs. Puslaika otrajā daļā pēc Gotjē Mankendā piespēles no labas pozīcijas sita Kemelo Ngenā – vārtsargs viegli bumbu tvēra. Pēc pirmā puslaika pretinieki bija vadībā ar 1:0.

Otro puslaiku sākām labi, veidojām uzbrukumus, bet nespējām gūt vārtus. 53. minūtē RFS izveidoja lielisku uzbrukumu un iesita no vārtu priekšas (0:2). Mēs nepadevāmies, un septiņas minūtes vēlāk pēc lieliska Mankendā centrējuma vārtus guva Useinū Niangs (1:2). 71. minūtē pēc standarsituācijas ar iesita Baba Musā (2:2). Atlikušajā spēles daļā abām komandām bija iespējas, bet galarezultātā neizšķirts 2:2.

Nākamā spēle 22. jūnijā viesos pret Grobiņu.