21 augusts 2023
4:0 pret “Audu”

Šovakar Latvijas kausa ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4:0 uzvarējām “Audu”! Vārtus guva Abdulrahmans Taivo, El Baširs Ngoms, Antoni Kontrerass un Luiss Iberiko!

Ar spēles pirmajām minūtēm mēs pierādījām, ka esam labākā komanda laukumā. Sestajā minūtē pēc Duglasa Aureliu piespēles no vārtu priekšās vārtus guva Abdulrahmans Taivo – 1:0. Mēs turpinājām uzbrukt, un 20 minūtes vēlāk patiešām skaistus vārtus guva El Baširs Ngoms – 2:0.

Laukumā nevarēja just, ka pirms dažām dienām bijām aizvadījuši grūtu Eirokausu spēli. Spēlējām ar lielu enerģiju, vēlmi gūt vārtus un pirmajā puslaikā iesitām vēl vienus. 36. minūtē pēc Aureliu piespēles fantastiskus vārtus guva Kostarikas nacionālās izlases uzbrucējs Antoni Kontrerass. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 3:0.

Otrajā puslaikā labas iespējas bija arī pretiniekiem, bet mūs vairākās epizodēs glāba vārtsargs Nils Puriņš. Mūsu sastāvā vairākas labas iespējas bija Luisam Iberiko. 85. minūtē Peru nacionālās izlases spēlētājs arī iesita pirmos vārtus mūsu kluba kreklā. Galarezultātā uzvara ar 4:0.

Nākamā spēle 26. augustā Latvijas čempionātā pret “Valmieru”.