08 augusts 2023
20. uzvara šosezon

Šovakar Latvijas futbola Virslīgā mēs guvām 20. uzvaru šosezon. 25. kārtas spēlē viesos ar 5:1 uzvarējām “Super Novu”. Pa diviem vārtiem guva Marko Regža un Antoni Kontrerass! Trešdien lidosim uz Nīderlandi! 

Pret “Super Novu” šosezon bijām guvuši divas pārliecinošas uzvaras – 4:0 un 5:1. Galvenais treneris pēc spēles pret ungāriem veica vairākas izmaiņas mūsu komandas starta sastāvā.

Mēs dominējām praktiski visu spēles pirmo puslaiku. Pirmos vārtus guvām spēles 13. minūtē, kad pēc lieliskas komandas kombinācijas izcēlās Marko Regža – 1:0. Astoņas minūtes vēlāk slikti nospēlējām savā laukuma pusē, un pretinieki pēc piespēles no kreisās malas izmantoja savu iespēju – 1:1. Bijām labākā komanda laukumā, un 40. minūtē individuāli teicami nospēlēja Brajans Penja – uzbrukuma noslēgumā spānis sita bumbu vārtu stūrī. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 2:1.

Otrajā puslaikā vienā no epizodēm mūsu komandu glāba vārtsargs Rihards Matrevics, bet kopumā vienalga mēs bijām pārliecinoši spēcīgāki. 61. minūtē no dažiem metriem otros vārtus spēlē iesita Marko Regža – 3:1. Spēles beigu daļā divus vārtus iesita Kostarikas nacionālās izlases uzbrucējs Antoni Kontrerass, un “Riga” galarezultātā uzvarēja ar 5:1.

Nākamā spēle ceturtdien, Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā pret Nīderlandes klubu “Twente”.