13 jūlijs 2023
2:0 uzvara Eirokausu pirmajā spēlē

Šovakar UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtā Skonto stadionā ar 2:0 uzvarējām Islandes komandu “Vikingur”! Vārtus guva Duglass Aureliu un Marko Regža! Svētdien Latvijas kausā spēle pret “PPK/Betsafe”.

Spēles pirmā puslaika sākumā pretinieki spēlēja ļoti labi. Vienreiz sita pa vārtu stabu, bet kopīgiem spēkiem mēs neielaidām. Pakāpeniski uzlabojām sniegumu un izveidojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. 31. minūtē skaistus vārtus iesita Duglass Aureliu – 1:0. Mums bija vēl daži labi momenti, bet pēc pirmā puslaika mēs bijām vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā mēs bijām pārliecinoši labākā komanda laukumā. 52. minūtē pēc Mikaela Soisalo piespēles no tuvas distances vārtus guva Marko Regža – 2:0. Mēs pilnībā kontrolējām spēli laukumā, bet trešos vārtus neiesitām. Galarezultātā uzvara ar 2:0.

Šovakar pēdējo spēli kluba sastāvā aizvadīja kluba leģenda Armands Pētersons. Klātienē šo spēli apmeklēja 5315 skatītāji. Paldies katram no Jums.

Atbildes spēle pēc nedēļas Islandē. Nākamā spēle svētdien Latvijas kausā pret “PPK/Betsafe”. Spēles sākums Skonto stadionā pulksten 13:00.