07 februāris 2024
1:3 pret “Levski”

Šodien treniņnometnē Turcijā zaudējām vienam no spēcīgākajiem Bulgārijas klubiem Sofijas “Levski” – 1:3. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Raivis Jurkovskis.

Turcijā trenējamies kopš 5. februāra, bet trešdien aizvadījām pirmo pārbaudes spēli. Mūsu pretinieki bija slavenais Bulgārijas klubs “Levski Sofia”.

Pirmos vārtus iesitām jau pašā spēles sākumā. Lieliski nospēlēja Raivis Jurkovskis, kurš bija ātrāks par visiem pretiniekiem, un noslēgumā sita vārtu tālajā stūrī (1:0). Pirmajā puslaikā “Levski” vairāk spēlēja ar bumbu un izveidoja daudz vārtu gūšanas iespējas. 21. minūtē vārtus guva Marins Petkovs (1:1). Puslaika pēdējā minūtē tiesnesis ieraudzīja pārkāpumu soda laukumā, un 11 metru soda sitienu iesita Džavads El Džemili (1:2).

Otrajā puslaikā jau mēs spēlējām labāk, bet pietrūka laba noslēdzošā sitiena. Veicām daudz piespēles soda laukumā no abām malā, tomēr vārtus tā arī neguvām. Džemili otrā puslaika sākumā guva arī otros vārtus mačā, un, kā vēlāk izrādījās, tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē. Galarezultātā zaudējums ar 1:3.

Nākamā spēle 11. februārī pret Armēnijas “Pyunik”.