31 marts 2024
1:2 Valmierā

Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē pirmie guvām vārtus, bet noslēgumā ar rezultātu 1:2 zaudējām “Valmierai”. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā iesita Gotjē Mankendā.

Abas komandas bija uzvarējusi pirmās divas spēles. Mēs ar rezultātu 1:0 uzvarējām gan “Grobiņu”, gan “Audu”. “Valmiera” bija uzvarējusi “Mettu” (2:0) un RFS (1:0).

Aizvadījām ļoti labas pirmās 20 minūtes. Izveidojām vairākus vārtu gūšanas momentus un pelnīti arī guvām vienus vārtus. 9. minūtē pēc lieliskas Kirila Iļjina piespēles vārtus guva Gotjē Mankendā – 1:0. Puslaika otrajā daļā jau labāka laukumā bija “Valmiera”. Pretiniekiem bija dažas ļoti labas iespējas, bet kopīgiem spēkiem mēs savus vārtus nosargājām. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0.

Otrā puslaika pirmās desmit minūtes bija katastrofa. “Valmiera” iesita divus vārtus. 47. minūte pretinieki guva vārtus pēc mūsu kļūdas, pēc kā izveidoja ātru kombināciju un no tuvas distances iesita Leu Gaušu (1:1). Septiņas minūtes vēlāk slikti nospēlējām savā soda laukumā, un pretinieku kapteinis Daniels Balodis iesita otros vārtus (2:1). Atlikušajā spēles laikā vairāk spēlējām ar bumbu, bet iegūt vismaz vienu punktu nespējām. Zaudējums ar 1:2.

Nākamā spēle 4. aprīlī Mežaparks Sports Village pret “Liepāju”. Spēles sākums pulksten 18:00.