07 augusts 2023
1:2 Ungārijā

Šovakar UEFA Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē viesos ar 1:2 zaudējām Ungārijas vicečempionei “Kecskeméti TE”. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Antoni Kontrerass! Pēc nedēļas atbildes spēle Skonto stadionā. 

Kvalifikācijas pirmajā kārtā mēs uzvarējām (2:0, 0:1) Islandes čempionāta līderi “Vikingur”. Otrajā kārtā mūsu pretinieki ir Ungārijas vicečempioni “Kecskeméti TE”.

Spēles sākumā labāki bija pretinieki, bet mēs izturējām spiedienu. Ar katru nākamo minūti mēs bijām labāki. Pirmā puslaika gaitā mēs izveidojām trīs labas iespējas. Savas iespējas neizmantoja Baba Musā, Marko Regža, bet pēc Mikaela Soisalo sitiena pretinieku glāba vārtsargs. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0.

Pēc pārtraukuma treneris veica uzreiz trīs spēlētāju maiņas. 52. minūtē tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem, un pretinieki guva pirmos vārtus. 85. minūtē pēc ļoti laba centrējuma no kreisās malas ungāri guva otros vārtus (0:2). Mēs ātri atbildējām – pēc Glodī Ngonda piespēles skaistus vārtus guva Antonī Kontrerass. Zaudējums pirmajā spēlē ar 1:2.

Nākamā spēle svētdien pret “Daugavpili”, bet atbildes spēle pret ungāriem pēc nedēļas Skonto stadionā.