11 augusts 2023
0:2 pirmajā spēlē pret “Twente”

Šovakar UEFA Eiropas Konferences kvalifikācijas 3. kārtas pirmajā spēlē viesos ar 0:2 zaudējām Nīderlandes klubam “Twente”! Atbildes spēle pēc nedēļas Rīgā. 

Pirmajā kārtā mēs divās spēlēs ar 2:0, 0:1 uzvarējām Islandes klubu “Vikingur”, bet otrajā kārtā bijām spēcīgāki par Ungārijas klubu “Keckemeti TE” – 1:2, 3:1P).

Pretinieki spēli sāka ļoti spēcīgi. 11. minūtē pretinieki izveidoja lielisku uzbrukumu, kura noslēgumā vārtus guva Alfonso Sampsteds – 0:1. Arī mums bija viena ļoti laba iespēja pirmajā puslaikā. Pēc Duglasa Aureliu piespēles savu momentu neizmantoja Antoni Kontrerass. “Twente” daudz vairāk kontrolēja bumbu, bet spēles pirmajā daļā vairs gūtu vārtu nebija.

Otrā puslaika sākumā mēs bijām labākā komanda laukumā, veicām pat spiedienu uz pretinieku vārtiem. Stadionā bija lieliska atmosfēra un iespējas bija abām komandām. Vairākas reizes mūsu komandu fantastiski glāba vārtsargs Nils Puriņš. 67. minūtē pretinieki iesita otros vārtus – no soda laukuma robežām vārtus guva Dans Rotss (0:2). Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Atbildes spēle pēc nedēļas Rīgā. Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv. Mača sākums pulksten 20:00.