Artūrs Zjuzins Slovēnijā.

Viens no labākajiem Latvijas futbolistiem Artūrs Zjuzins pagājušajā sezonā ”Riga” FC sastāvā uzspēlēja ļoti maz, bet šobrīd Slovēnijā turpina rehabilitāciju, lai 2018. gadā būtu gatavs aizvadīt pilnvērtīgu sezonu un pa īstam atgriezties futbola laukumā. 

26 gadus vecais pussargs ”Riga” FC kolektīvam pievienojās pirms 2017. gada sezonas, aizvadot pilnvērtīgu sagatavošanās procesu rīdzinieku rindās. Pirms tam Artūrs sešas sezonas pavadīja Krievijas pēc spēka otrajā līgā, kur bija sākušās problēmas ar savainojumiem.

Diemžēl arī šo sezonu Zjuzins nevarēja uzsākt savainojumu dēļ. Virslīgā Artūrs nospēlēja 103 minūtes, izejot laukumā spēlēs pret ”Ventspili” un Jūrmalas ”Spartaku”. Tas notika marta beigās un aprīļa sākumā, un, iespējams, tā brīža komanda galvenais treneris Vladimirs Volčeks nedaudz sasteidza ar Artūra sūtīšanu laukumā. Sāpes atkal atgriezās un bija skaidrs, ka Zjuzinam ir jādod laiks, lai vēlāk varētu veiksmīgi turpināt karjeru.

Sākotnēji šķita, ka būs iespējams iztikt bez operācijas, bet vasarā Itālijā tā tomēr tika veikta. Lai arī kā cerējām, ka Artūrs sezonas otrajā pusē atgriezīsies laukumā, tas nenotika. Šobrīd Artūrs atrodas Slovēnijā augstākā līmeņa ārstu un fizioterapeitu uzraudzībā, kur veic rehabilitācijas procesu. Slovēnijā Artūrs pavadīs divas līdz trīs nedēļas, pēc kā decembrī paredzēts doties uz Kipras pilsētu Pafosu, kur turpināt gatavošanos 2018. gada sezonai Kipras kluba ”Paphos” medicīniskā personāla uzraudzībā.

”Riga” FC novēl Artūram veiksmīgu rehabilitācijas procesu! Ceram, ka Artūrs kopējai ”Riga” FC treniņu grupai varēs pievienoties jau janvārī.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?