Artūrs Zjuzins Latvijas izlases kreklā. Foto: LFF

„Riga FC” vienība turpina veidot komandas kodolu jaunai sezonai. Nesen tika pagarināta sadarbība ar virkni vadošo spēlētāju, noslēgts jauns līgums ar spēcīgo aizsargu Antonu Kurakinu. Aizvadītās nedēļas nogalē „lauvu” sastāvu pastiprināja cits valstsvienības futbolists Artūrs Zjuzins. Pēdējo sešu sezonu garumā pussargs pārstāvēja Krievijas pirmās līgas (FNL) klubus, kopā aizvadot 132 spēles. Nacionālās izlases kreklā Zjuzins nāca laukumā 36 reizes, atzīmējoties ar septiņiem vārtu guvumiem. Tai skaitā viņš izcēlās ar vārtiem nesenajā PK’18 kvalifikācijas turnīra spēlē pret Portugāli.

– Artūr, apsveicam ar līguma noslēgšanu!
– Paldies! Patīkami pēc vairākiem gadiem ārzemēs atgriezties mājās. Saņēmu nopietno piedāvājumu no nopietna kluba. Turklāt „Riga” komandā jau spēlē vairāki mani draugi un labi zināmi čali. Atteikties no piedāvājuma bija grūti.

– Vai ilgi domāja par šo iespēju?
– Domas atgriezties bija jau labu laiku atpakaļ, taču katru reizi pēdējā brīdī devu priekšroku Krievijas variantiem. Šoreiz iemeslu nebraukt prom bija vel vairāk. Gribējās arī vairāk spēles prakses. Līdz ar to pārrunas ar klubu bija ātras. Faktiski nedēļas laikā saskaņojām visus nosacījumus un parakstījām papīrus.

– Ar ko tieši tev ir draudzīgas attiecības „Riga” rindās?
– Pirmkārt ar Oļegu Laizānu, Antonu Kurakinu un Oļegu Timofejevu. Principā pazīstu gandrīz visus puišus. Domāju, ka mums veidojas laba „blice” un būs prieks cīnīties viens par otru.

– Sezonas gaitā tev bija iespēja sekot līdzi Virslīgai?
– Centos to darīt. Ar interesi sekoju līdzi arī „Riga FC” komandas sniegumiem. Var pat teikt – pārdzīvoju. Īpaši tajā brīdī, kad komanda ilgi netika pie uzvaras. Jo, kā jau teicu, šeit spēlē čaļi, ar kuriem draudzējos. Turklāt klubs diezgan aktīvi darbojās sociālajos tīklos un centās piesaistīt skatītājus ar visādām aktivitātēm. Tas arī diezgan lielā mērā lika sekot līdzi.

– Piekrīti apgalvojumam, ka intrigas ziņā tas bija viens no aizraujošākajiem čempionātiem pēdējā laikā?
– Jā, bija interesanti līdz pašai pēdējai spēles kārtai. Sešiem klubiem bija diezgan konkurentspējīgi sastāvi. Reizēm izdevās pārsteigt arī „Mettai”, kura rādīja diezgan labu sniegumu.

Turpmāk kopā arī “lauvu” rindās. #rigafc #futbolaizlase #olegslaizans #arturszjuzins

A photo posted by Riga FC (@rigafc) on

– Lūdzu, nokomentē savu vārtu guvumu pret portugāļiem. Parasti futbolisti nezina kur palikt aiz priekiem. Tu, savukārt, gandrīz neizrādīji emocijas. Tu vienmēr atzīme golus tik neemocionāla veidā?
– Agrāk gan skrēju, gan lēkāju. Ar laiku paliku nedaudz mierīgāks. Kas attiecas uz spēli pret portugāļiem apzinos, ka vēl daudz jāspēlē. Negribēju lieki tērēt emocijas un spēkus, tie varēja noderēt kādā no spēles epizodēm, turklāt pret tik spēcīgu pretinieku. Cita lieta, ja mums tomēr izdotos noturēt neizšķirtu. Pieļauju, ka tad pēc finālsvilpes būtu gatavs aiz prieka skriet pliks pa stadionu. Bet spēles gaitā neredzu jēgu lieku reizi ārdīties.

– Ar kādu spēles numuru mēs tevi redzēsim Riga FC sastāvā?
– Ja nu būs pieejams, tad ceru spēlēt ar sev ierasto 7. numuru.

– Paldies par sarunu un lai veicas jaunajā sezonā jaunajā klubā!
– Paldies un centīšos!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?