Artūrs Zjuzins. Foto: Riga FC

Piedāvājam Jums ”Riga” FC pussarga Artūra Zjuzina komentāru pēc FNL kausa izcīņas spēles (1:0) pret Krievijas komandu ”Chaika”. Rīdzinieki jau garantējuši pirmo vietu grupā un iespēju spēlēt pusfinālā.

‘’Bija ļoti svarīgi, lai es laukumā justu, ka nekas man netraucē spēlēt. Paldies Dievam, nekas īpaši netraucēja. Tikai pagaidām fiziski ir smagi. 30 minūtes bija normālas, arī sajūtu ziņā. Treneris teica, lai nospēlēju, cik varu – 30 minūtes, puslaiku,’’ tā pēc spēles sacīja pussargs Artūrs Zjuzins, kurš praktiski visu iepriekšējo sezonu izlaida nopietna savainojuma dēļ. Futbolistam tika veikta operācija, pēc kuras veikts nopietns rehabilitācijas process.

Artūrs atbildēja uz jautājumu, vai, dodoties laukumā, ir bailes no tā, ka atkal kaut kas var notikt: ‘’Nē, nē, nekādu īpašu baiļu nav. Ja treniņā neko nejūt, tad var spēlēt. Kā jau teicu, man liekas, ka pirmās 30 minūtes bija diezgan labas. Pēc pirmajiem momentiem bija vēl viena iespēja, kad vajadzēja sist ar kreiso, bet mēģināju pārcelt bumbu pāri vārtsargam.’’

‘’Spēle kopumā bija normāla. Izveidojām daudz simtprocentīgus momentus, domāju, ka pirmajā puslaikā vien bija kādi pieci, kad bumba jāsit vārtos. Tā gadās, ka bumba nelido vārtos. Pie tā var piestrādāt. Labi, ka tie momenti ir, pirmajā spēlē tā nebija. Skaidrs, ka pretinieks stiprāks. ‘’Chaika’’ nedaudz pārgalvīgi spēlēja pie saviem vārtiem. Negribēja vienkārši sist bumbu ārā, centās izspēlēt. Dažās epizodēs veicām labu presingu, atņēmām bumbu. Var teikt, ka tāpēc ne no kā tie momenti radās. Pēc spēka trešajā līgā ir diezgan labs līmenis, visi futbolisti ļoti cīnās,’’ turpina Zjuzins.

‘’Riga’’ FC pussargs arī raksturoja komandas galveno treneri Goci Sedloski: ‘’Kā jums no malas izskatās, tā arī ir. Goce ir emocionāls treneris. No Balkānu valstīm viņi visi tādi ir. Galvenais, ko viņš ir prasa, ir simtprocentīga atdeve. Ja tu laukumā atdod visus spēkus, loģiski, ka brīžiem sanāk nospēlēt asi. Cīņa, par katru epizode, negribas zaudēt – no tā visa spēle sastāv. Pirmajā spēlē bija smagi, bet mēs izturējām, sagaidījām savu iespēju un to izmantojām. Ja ir spēks un izturība spēlēt uz maksimāliem ātrumiem, labu presingu, tad tā ir laba ideja. Pret ‘’Chaika’’ redzējām, ka veicām presingu, atņēmām bumbu un tāpēc radās labi momenti.’’

Nākamo spēli FNL kausa izcīņā ‘’Riga’’ FC aizvadīs 16. februārī, kad A grupas noslēdzošajā spēlē pulksten 12:45 paredzēta cīņa pret Latvijas futbolista Ivana Lukjanova pārstāvēto Voronežas ‘’Fakel’’. Arī šo spēli tāpat kā iepriekšējās tiešraidē varēsiet vērot Sportacentrs.com TV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?