Sergejs Zaginailovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Sestdien Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā 7. kārtas spēlē Mihaila Koņeva vadītā ”Riga” FC-2 viesos cīnījās neizšķirti 3:3 ar ”Jelgavas” dublieru komandu. Divus vārtus iesita ukrainis Sergejs Zaginailovs, bet viens precīzs sitiens Aleksejam Davidenkovam.

”Riga” FC līdz šim piecās spēlēs Dublieru čempionātā bija iekrājusi septiņus punktus un atradās turnīra tabulas vidusdaļā. Arī ”Jelgavas” dublieriem bija septiņi punkti, taču aizvadīta viena spēle vairāk.

Dienu iepriekš abu klubu galvenie spēki tikās Virslīgas turnīrā, kur jelgavnieki Skonto stadionā Rīgā izveidoja vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas, bet mūsu vārtos lielisku spēli aizvadīja Roberts Ozols, savukārt Darko Lemajičs izmantoja savu iespēju, un ”Riga” FC uzvarēja ar minimālu rezultātu 1:0.

Sestdien uz Jelgavu no Virslīgas sastāvā devās pussargi Džordžs Deivīss un Ivans Jeņins, kā arī priekšējās līnijas spēlētājs Sergejs Zaginailovs. Jau 3. minūtē spēles rezultātu atklāja Aleksejs Davidenkovs, bet diemžēl minūti vēlāk ”Jelgavas” sastāvā izlīdzinājumu panāca Aleksandrs Ņekrasovs. Uguņošana spēles sākumā turpinājās ar Zaginailova vārtu guvumu 14. minūtē (2:1). 25. minūtē Germans Saveļjevs atkal izlīdzināja rezultātu – 2:2.

Arī tas nebija pēdējais pavērsiens spēles pirmajā puslaikā, jo 40. minūtē Ņekrasovs guva otros vārtus spēlē (2:3), savukārt jau kompensācijas laikā savu komandu mazākumā atstājas ”Jelgavas” aizsargs Sadī Guejs. 71. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes iespēju izlīdzināt rezultātu neizmantoja Zaginailovs, bet pats ukraiņu spēlētājs četras minūtes vēlāk bija precīzs, un rezultāta tablo atkal vēstīja neizšķirtu – 3:3. Izskaņā izraut uzvaru rīdzinieki nespēja, un katra komanda ieguva pa vienam punktam.

22. jūnijā ”Riga” FC dublieriem būs jādodas uz Ventspili, kur 8. kārtas ietvaros jāspēlē ar vietējo ”Ventspils”-2 komandu. Mača sākums Ventspils 2. pamatskolas stadionā pulksten 16:00.