Milans Vušurovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Milans Vušurovičs laukumā darbojas malējā uzbrucēja pozīcijā. 1995. gadā dzimušais futbolists uzskatāms par vienu no talantīgākajiem sava vecuma spēlētājiem Melnkalnē. Jau paspējis iegūt itin lielu pieredzi starptautiskos mačos, zina, kā triumfēt nacionālajā čempionātā un šobrīd ir gatavs atdot visus spēkus arī ”Riga” FC kreklā. 

22 gadus vecais futbolists ir dzimis Melnkalnes pilsētā Cetinjē, pirmās trīs sezonas Melnkalnes spēcīgākajā čempionātā aizvadot ”Lovčen” sastāvā. Pirmo spēli ”Lovčen” sastāvā Vušurovičs aizvadīja 17 gadu vecumā.

20 gados Milans pārcēlās uz zināmāko Melnkalnes klubu ”Budučnost”. Uzreiz Vušurovičs izcīnīja stabilu vietu komandas pamatsastāvā un abās sezonās ”Budučnost” rindās piedalījās 32 spēlēs, 64 spēlēs kopumā gūstot 11 vārtus. Vušurovičs ir 2016./2017. gada sezonas Melnkalnes čempions, divas reizes ar savām komandām finišējis otrajā vietā, bet 2013./2014. gada sezonā iegūta Melnkalnes kausa trofeja. Vušurovičs neapšaubāmi ir viens no talantīgākajiem Melnkalnes jaunajiem futbolistiem, iepriekš pārstāvējis gan valsts U19, gan U21 izlases. Pagājušajā Eirokausu sezonā ”Budučnost” pamatsastāvā devās visās četrās spēlēs. ”Budučnost” pieveica ”Rabotnički”, bet tikai pēcspēles sitienu sērijā atbildes mačā piekāpās spēcīgākajai Beļģijas ”Genk” komandai.

”Ieguvu zeltu Melnkalnes čempionātā. ”Riga” izrādīja lielu interesi par mani, gribēja mani redzēt sastāvā un nolēmu pacīnīties par vēl vienu titulu. Gribu arī Latvija parādīt savu labāko sniegumu, laukumā atstājot visus spēkus. Jau iepriekš esmu vēlējies iegūt titulu kaut kur citur Eiropā, Melnkalnē man jau tas izdevās. Tagad gribu to paveikt Latvijā,” par savu pievienošanos rīdziniekiem stāsta Vušurovičs.

”U21 izlases sastāvā vienreiz biju Latvijā, kad nospēlējām 0:0. Pats spēlēju labā uzbrūkošā pussarga pozīcijā. Uzskatu, ka esmu ātrs futbolists, kurš labi atrod brīvās zonas. Arī individuālā meistarība, dribls ir viena no manām stiprajām pusēm. Kad pēdējo reizi biju ar izlasi Latvijā, nedaudz arī iepazinu Rīgu. Tagad arī pašam ilgāku laiku ir iespēja atrasties šeit. Esmu priecīgs par to, ko līdz šim esmu redzējis.,” turpināja Vušurovičs.

Melnkalnes čempions arī skaidroja, kas, viņaprāt, ir svarīgākais, lai ”Riga” FC iegūtu Latvijas čempionu titulu: ”Domāju, ka galvenais ir stabilitāte demonstrētajā sniegumā. Ir vajadzīgas uzvaru sērijas. Esmu šeit, lai palīdzētu ”Riga” sasniegt tās mērķus.”

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?