Vladimirs Volčeks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums “Riga” FC galvenā trenera Vladimira Volčeka un “Spartaks Jūrmala” galvenā trenera Mareka Zuba komentārus pēc Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēles, kurā jūrmalnieki mūsējiem sagādāja pirmo zaudējumu sezonā (0:2).

Vladimirs Volčeks, “Riga” FC galvenais treneris: “Domāju, ka sanāca visai interesanta spēle. No mūsu puses pirmajā puslaikā neizdevās uzbrūkošās darbības. Slikti darbojāmies vidējā līnijā. Otrajā puslaikā iesākām visai neslikti, izveidojām pāris situācijas, bet līdz tam brīdim, kad saņēmām noraidījumu…Uzskatu, ka strīdīgi bija gan pirmais, gan otrais moments. Zinām, ka Kaspars labi spēlē ar galvu. Tiešām pirmo reizi redzu, ka tiesnesis viņu tā soda, jo Kaspars spēlē korekti pēc visiem noteikumiem. Acīmredzot, pretinieks labi parādīja pārkāpumu un tiesnesis noticēja, piešķirot noraidījumu.

Neskatoties uz to, komanda vienalga neapstājās, devāmies uzbrukumos. Arī pie rezultāta 0:2 bija iespējas gūt vārtus un atgriezt intrigu. Visticamāk, šī nebija mūsu diena. Skaidrs, ka tie futbolisti, kas atgriezās no izlases, nebija labākajā kondīcijā, un kopumā šodien vairāk spēlēja tie, kas konkrētajā brīdī bija labākā fiziskajā kondīcijā. Lai nu kā, spēlei nevajadzēja būt tādai kā pirmajā puslaikā, kad laukuma vidusdaļā nespējām veidot savu futbolu, tāpēc jau pirmajā puslaikā bija jāveic kaut kādas korekcijas. Vēl ieskrienamies, tagad mums būs svarīga kausa spēle. ”

Mareks Zubs, “Spartaks” galvenais treneris: ”Daudz ko ietekmēja laikapstākļi. Vēl pirms dažām dienām trenējāmies zemā temperatūrā, bija apmācies, bet šodien jau kaut kas pilnīgi cits. Bija svarīgi gūt vārtus pirmajiem, jo pēc tam ir vieglāk spēlēt. Komandai, kas mēģina atspēlēties, ir vairāk jāskrien. Tas bija grūti, domāju, ka pretiniekiem bija tieši tāda pati situācija. Pirmajā puslaikā mums bija divas labas iespējas, guvām vienus vārtus – viss, kā bija plānots. Tāpat, protams, situāciju mainīja pretinieku sarkanā kartīte.

Mēģinājām vairāk kontrolēt bumbu, dominēt, bet…Pretinieki darīja visu, lai gūtu vienus vārtus. Ja viņiem tas būtu izdevies, mums būtu grūti. No otras puses, mums bija daudz iespējas. Būs interesanti paskatīties statistiku, cik daudz sitienu pa vārtiem mēs izpildījām. Domāju, ka daudz – ap 20. Kvalitāte gan nebija tik laba, vienkārši bumbas lidoja vārtu rāmī. Bija lielisks laiks, daudz skatītāju, bet tagad jau sāksim gatavoties spēlei Latvijas kausa izcīņā.”

“Riga” FC nākamo spēli aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla ietvaros, kad 9.aprīlī pulksten 14:00 RTU stadionā uzsāks spēli pret BFC “Daugavpils”.