Vladimirs Volčeks. Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga FC” galvenais treneris Vladimirs Volčeks pēc 1:1 neizšķirta pret Lietuvas vienību ”Jonava” skaidro, ka galvenais iemesls līderu atpūtināšanai ir nākamā spēle Marijampolē, lai spēlētāji varētu aizvadīt visas 90 minūtes. Tāpat treneris neslēpj – fiziski futbolistiem šobrīd ir grūti, jo katru dienu tiek aizvadīti smagi treniņi, lai sezonas sākumā būtu optimālā forma.

Vladimirs Volčeks, ”Riga FC” galvenais treneris: ”Skaidrojums, kāpēc nolēmām iepriekšējā spēlē atpūtināt līderus, ir pavisam vienkāršs – puišiem vienkārši jāsāk pierast pie 90 minūšu aizvadīšanas. Tāpēc komandu sadalījām tādās divas grupās – viena spēlēja pret Jonavas komandu, otras spēlēs Marijampolē pret ”Sūduva”. Sestdien nebija slikta spēle, bet vienalga varēja just, ka laukumā ir daudzi spēlētāji, kuri vēl tikai atgriežas pēc savainojumiem un uzņem formu. Nebija tā, ka pārējie šajā dienā atpūtās – komanda aizvadīja pilnvērtīgu treniņu.

Balanss starp pieredzējušajiem spēlētājiem un jaunajiem bija labs, bet lielākais sarūgtinājums ir par gados jaunā Pelča savainojumu. Šobrīd viņam kājai jau ir ģipsis. Puisis patiešām laukumā nebija nobijies, labi cīnījās un tāpēc vēl vairāk žēl, ka tā viss beidzās. Futbolists devās uz priekšu un tur pret viņu nospēlēja ļoti asi, kā rezultātā Daniels pašlaik ir izkritis no sastāva,” tā spēli pret ”Jonava” futbolistiem atcerējās rīdzinieku galvenais treneris.

”Protams, ka Marijampolē mēģināsim uzvarēt, par to nemaz jautājumu nav, bet tajā pašā laikā saprotam, ka viegli nebūs pie viņiem. Tur ir tāda lielāka manēža. Skaidrs, ka tagad par kaut kādu svaigumu runāt nevaram, jo futbolistiem ir lielas slodzes – treniņi divas reizes dienā, spēka treniņi. Svaiguma nav, bet komandai ir jāspēj spēlēt arī uz noguruma fona.

Domāju, ka slodzes samazināsim pēc pēdējās treniņnometnes. No 24. līdz 28. februārim mums būs nometne Rīgā, kad būs treniņi divas reizes dienā. Pēc tam, desmit dienas pirms čempionāta sākuma, pāriesim uz treniņiem reizi dienā un pilnībā gatavosimies pirmajai spēlei pret Liepājas futbolistiem,” piebilda Volčeks. Rīt komandai Marijampolē spēles sākums pulksten 18:00. Par iespēju vērot maču tiešraidē vēl ziņosim.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?