Vladimirs Volčeks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam “Riga” FC galvenā trenera Vladimira Volčeka un ”Ventspils” galvenā trenera Pola Ašvorta komentārus pēc neizšķirta (0:0) Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēlē.

Vladimirs Volčeks, “Riga” FC galvenais treneris: ”Mums ne pārāk izdevās tā spēle, kuru gribējām aizvadīt. Ļoti lēni spēlējām laukuma vidusdaļā, pārāk ātri vienkāršojām savu spēli, lai gan varam spēlēt kombinacionālā stilā. Taču pat pie tādas ne pārāk veiksmīgas spēles mums bija iespējas gūt vārtus un izcīnīt uzvaru.

Domāju, viņi mūs pārspēja kustībā. Tās mums šodien ļoti trūka – gan bumbas kustības, gan pašu spēlētāju kustības. Bija jūtams, ka kādos brīžos mēs nokavējām. Jāpiebilst, ka gadās tādas spēles, kurās viena komanda spēlē labāk, taču viena epizode var pilnībā mainīt cīņas gaitu. Būtu mēs iesituši savus momentus, vēl nevar zināt, kā spēle būtu beigusies.

Acīmredzams, ka Šabala, nedēļu netrenējoties, zaudēja kādas savas īpašības. Tajā pašā laikā diezgan labi palīdzēja komandai un veica daudz bumbas atņemšanu, daudz veica pieslēgšanos uzbrukumam. Vienīgais, ko viņš neizdarīja – neguva vārtus. Ja runā par Timofejevu, viņš šodien jau bija pieteikumā un līdz nākamajai spēlei, domāju, būs labāk gatavs, bet viņa pozīcijā otro maču pēc kārtas diezgan labi aizvadīja Litvinskis. Skatīsimies, kurš šajā periodā labāk izskatīsies, tas arī spēlēs. Savukārt Zjuzinam tā, protams, nebija labākā spēle. Arī viņu trauma nedaudz izsita no ritma, un viņš var spēlēt daudz labāk.”

Pols Ašvorts, “Ventspils” galvenais treneris: ”Laba spēle, lai gan beidzās 0:0. Līdzjutēji, protams, vēlas redzēt vārtus. Taču no mana, trenera, un futbola skatu punkta tā bija laba spēle. Domāju, ka mēs bijām labāki. “Ventspils” bija labāka komanda. Mums bija seši sitieni pret viņu vienu sitienu, taču mums vajag vēl nedaudz vairāk momentu izveidot uzbrukumā. Neizveidojām pietiekami daudz. Neskaitot vienu kļūdu aptuveni 80. minūtē, mums pie saviem vārtiem nebija nekādu problēmu.”

Pēc 2. kārtas Virslīgā būs izlašu pārtraukums, un arī vairāki ”Riga” futbolisti pievienosies gan nacionālajai izlasei, gan jaunatnes izlasēm. Virslīgā nākamais mačs 2. aprīlī viesos Kauguros pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 14:00.