”Riga FC” galvenais treneris Vladimirs Volčeks. Foto: Romāns Kokšarovs

”Riga FC” galvenais treneris Vladimirs Volčeks pēc Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pretinieces uzzināšanas atzīmēja, ka galvenais būs, lai komanda saprot – kausa cīņas tās ir īpašas spēles, kurās ar maksimālu atdevi jāgatavojas jebkuram pretiniekam. 

Vakar notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu izloze, kurā noskaidrojās, ka ”Riga FC” pretiniece šajā turnīra fāzē būs BFC ”Daugavpils” komanda, kas pagājušajā sezonā pameta Latvijas čempionāta spēcīgāko klubu sabiedrību. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 8. un 9. aprīlī.

”Riga FC” galvenais treneris Vladimirs Volčeks pēc izlozes sacīja, ka Daugavpils komandu nedrīkst nenovērtēt: ”Vajag ņemt vērā, ka tā būs kausa spēle. Kausa izcīņa ar to arī ir neprognozēja, jo tā ir viena spēle. Čempionātā ir garāks ceļš, kura laikā kaut kur varbūt var piebremzēt, bet pēc tam glābt zaudēto. Kausa ir citādāk – šodien un tagad. Runāt par to, kurai komandai ir labāka vai sliktāka izloze, vajag tikai pēc spēles. Vienai spēlei var noskaņoties arī potenciāli vājāks pretinieks. Mums pašiem vienkārši būs jāsaprot, ka tā būs kausa spēle. Maksimāli jānoskaņojas cīņai.”

Ņemsim arī vērā to, ka čempionāts jau būs sācies, un mums uzdevumi nav tikai kausa izcīņā, tāpēc ir pareizi jāsadala spēki. Daugavpilij tā būs vienīga iespēja izsisties augstāk šajā sezonā. Protams, ka arī rūpīgi veiksim šīs komandas analīzi. Tagad arī Ziemas kausā spēlēsim pret viņiem. Paskatīsimies, kas ir mūsu stiprās puses, mēģināsim saprast, kur pretiniekiem ir vājie punkti. Paši centīsimies nospēlēt augstākajā līmenī.”

Treneris arī piebilda, ka tagad nav vērts domāt par to, kas pretī varētu būt tālāk: ”Kausā nedrīkst kaut ko fantazēt vairākus soļus uz priekšu. Uzmanība ir jāpievērš katrai nākamajai spēlei. Tagad visu uzmanību kausa izcīņā veltīsim Daugavpilij. Pēc tam jau tikai domāsim, kas būs nākamā pretiniece.”

Tapat Volčeks paskaidroja, kāpēc pēc Dubaijas treniņnometnes pieņemts lēmums futbolistiem dod vairākas brīvdienas: ”Gribētos pateikt, ka komanda Dubaijā izpildīja visu plānu. Neskatoties uz fiziski sarežģītām spēlēm, mēs daudz trenējāmies, tāpēc tagad ļāvām futbolistiem nedaudz pabūt mājās, ģimenēs un atpūsties. Arī psiholoģiski atgūties, jo spriedzes bija diezgan daudz. 4. februārī atsāksim gatavošanos čempionāta sākumam.”

  

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?