Vladimirs Volčeks. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Piedāvājam treneru Vladimira Volčeka un Sergeja Pogodina komentārus pēc Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles, kurā “Riga” pārliecinoši ar 3:0 pieveica BFC “Daugavpili”, tādā veidā turpinot cīņu par kausa trofeju, kas jau šogad ļautu piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. 

Vladimirs Volčeks, “Riga” FC galvenais treneris: “Mums šī bija ļoti svarīga spēle. Vajadzēja reabilitēties par zaudējumu pret “Spartaku”. Skaidrs, ka mums obligāti šī spēle bija jāuzvar. Daugavpilij patiešām ir jauna komanda, bet mūsu sastāvā ir pietiekoši kvalificēti futbolisti, lai šo pretinieku apspēlētu. Teikt, ka bija viegli, nevaru. Bija momenti, kurus nerealizējām, epizodes, kad pretinieki vienkārši labi spēlēja soda laukuma tuvumā. Esmu apmierināts ar uzvaru. Turpinām cīņu gan par kausu, gan čempionātā.”

“Protams, kad komanda vairāk sit iekšā, parādās pārliecība. Ņemot vērā, ka pirmajās trīs čempionāta kārtās guvām vienus vārtus, no standarsituācijas, bija svarīgi sajust, ka varam gūt vārtus no spēles. Izteikta uzdevuma sasist pēc iespējas vairāk nebija, bet spēlētāju izvēle paredzēja to, ka komandai jāgūst vārti,” turpināja Volčeks. Treneris arī paskaidroja, ka Kaspars Gorkšs nebija sastāvā, jo iedzīvojies savainojumā.

Sergejs Pogodins, BFC “Daugavpils” galvenais treneris: “Mums šodien bija svētki – sezonas atklāšana kausa izcīņas spēlē pret komandu, kas ir ļoti spēcīga. Zinu, ka pretinieku sastāvā ir daudz mūsu pilsētas futbola audzēkņu, par ko esam ļoti priecīgi. Mūsu komandā futbolisti ļoti uztraucās pirms šīs spēles. Sastāvā ir daudz gados jaunu futbolistu, kas principā vēl nav spēlējuši šādā līmenī. Puiši uztraucās, tas laikam bija mūsu treneru galvenais uzdevums – tikt galā ar futbolistu emocijām. Par pašatdevi un uzdevumu pildīšanu nav nekādu pretenziju, bet ir daudz vēl jāstrādā. Esmu priecīgs par tiem mūsu audzēkņiem, kas tagad atrodas “Riga” sastāvā. Vēlam veiksmi turpmākajā karjerā.”

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā divās spēlēs rīdzinieki tiksies ar 2016. gada finālisti Jūrmalas “Spartaku”, bet nākamā spēle 16. aprīlī Latvijas futbola Virslīgā pret ”Mettu/LU”. RTU stadionā spēle sāksies pulksten 16:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?