Vladimirs Volčeks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums ”Riga FC” galvenā trenera Vladimira Volčeka un ”Liepājas” galvenā trenera Tamaza Pertijas komentārus pēc rīdzinieku izcīnītās uzvaras (1:0) Latvijas futbola Virslīgas čempionāta 1. kārtas spēlē Liepājas ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā. 

Vladimirs Volčeks, ”Riga FC” galvenais treneris: ”Mačs aizritēja kā īsta pirmā spēle. Bija jūtams liels sasprindzinājums. Abām komandām bija līdzīgas iespējas. Mums varbūt nedaudz paveicās. Lieliski izmantojām standartsituāciju. Gribu pateikties savai komandai, ka pirmajā mačā izturēja un spēja panākt pozitīvu rezultātu noslēgumā.”

”Ja runājam par savainojumiem mūsu komandā, tad pēdējā spēlē pirms čempionāta izkrita Valērijs Šabala. Tāpat arī Artūrs Zjuzins nebija gatavs. Šie ir divi tuvākie komandas pastiprinājumi, kas drīz atgriezīsies laukumā. Bet vienalga čempionāta gaitā mēģināsim pastiprināt sastāvu, progresēt. Skatīsimies, kurš spēj izpildīt mūsu kluba prasības, tāpēc šis process turpināsies visu sezonu.

Kovaļovs un Timofejevs? Jā, arī viņiem tā pati situācija – savainojumi. Ceram, ka tuvākajā laikā arī viņi spēs atgriezties laukumā. Skaidrs, ka ar šiem futbolistiem mēs rēķināmies. Šodien mums nebija četri futbolisti, kuri reāli varētu spēlēt.”

Žurnālisti mūsu trenerim arī jautāja, kāpēc Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs nav kapteinis Rīgas klubā, uz ko Volčekam bija skaidra atbilde: ”Komanda neizveidojās brīdī, kad atnāca Gorkšs. Tā veidojās jau krietnu brīdi pirms tam, tāpēc mēs šajā ziņā nolēmām neko nemainīt, bet uzticēties futbolistam [Oļegam Laizānam], kurš jau iepriekš bija nospēlējis pilnu sezonu mūsu klubā.”

Tamazs Pertija, ”Liepājas” galvenais treneris: ”Principā spēle patiešām bija tāda kā pirmajai jābūt, uz mākslīgā seguma. Bija daudz cīņas laukumā, ko, manuprāt, mēs nezaudējām. Bet viens moments, viena epizode visu izšķīra. Puslaika pārtraukumā, arī pirms spēles runājām, ka standartsituācijas var izšķirt spēli gan uz mūsu pusi, gan viņu. Žēl, ka zaudējām. Tagad mums ir laiks, un jau nākamajā spēlē būs futbolisti, kas varēs spēlēt. Es neesmu šāda futbola piekritējs. Domāju, ka spēsim spēlēt kā starpsezonā, uzlabosim sniegumu. Uzskatu, ka arī šajā laukumā ir iespējams spēlēt kombinacionālu futbolu. Šodien bija tāda stresa situācija, un tie jaunie futbolisti, kas pārbaudes spēlēs bija līderi, šeit nespēja būt līderi. Čempionāta spēles tomēr ir kaut kas cits.”

18. martā savā laukumā, visticamāk, RTU stadionā uzņemsim ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 15.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?