Aleksejs Višņakovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Komentāru pirms rītdienas Latvijas futbola Virslīgas spēles pret BFC “Daugavpils” sniedzis “Riga” FC pussargs Aleksejs Višņakovs. 

“Kāpēc vēl nespējam rādīt labāko sniegumu? Iespējams, iemesls ir trenera maiņa īsi pirms sezonas sākuma, jo grūti ir tik ātri mainīt spēli, tāpēc ir radušās zināmas problēmas. Tāpēc, domāju, ka ar katru spēli mēs spēlēsim aizvien labāk un labāk. Taktiski, uzbrukuma spēlē, momentu veidošanā, kopējā komandas spēlē. Visu varam uzlabot, par to nav šaubu,” pēc piektdienas treniņa stāsta “Riga” FC pussargs Aleksejs Višņakovs.

“Uzskatu, ka jau šobrīd esam diezgan labā formā, bet vienmēr ir uz ko tiekties. Mums ir jākļūst labākiem ar katru dienu. Atkārtošos, bet ar katru spēli sniegumam būtu jāuzlabojas. Man liekas, ka mums ir jāspēlē uzbrūkošs futbols. Ņemot vērā mūsu komandas sastāva komplektāciju, tā tam būtu jābūt. Bet šobrīd nezinu, kādu taktiku rītdienas spēlei izvēlēsies treneris,” turpina Višņakovs.

Višņakovs guva sezonas pirmos vārtus “Riga” FC labā, nodrošinot 1:0 uzvaru pirmajā kārtā pret “Jelgavu”, taču nākamās divas spēles pussargs izlaida. “Man bija ikra muskuļa sastiepums. Psiholoģiski esmu gatavs, gribu spēlēt, gribu gūt vārtus. Ir vēlme uzvarēt katrā spēlē. Kādu laiku izlaidu, tāpēc fiziski varbūt neesmu gatavs uz visiem 100 procentiem, bet kādiem 90 gan. Ar spēļu palīdzību turpināšu uzņemt formu.”

Aleksejs arī izteica savas domas par rīt gaidāmo spēli. “Būs jāveido daudz momentu, daudz jāskrien. Daudz būs atkarīgs no tā, kā spēsim realizēt savus momentus. Šādas komandas visas labi spēj aizsargāties. Ļoti svarīgi ir gūt vārtus, bet, lai to izdarītu, ir jāspēj veidot vārtu gūšanas iespēju.” Rīt spēles sākums “Celtnieka” stadionā Daugavpilī pulksten 16:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?