Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pulksten 20:15 Daugavas stadionā Rīgā sāksies Latvijas kausa izcīņas finālspēle, kurā savā starpā tiksies ”Riga” FC un FK ”Ventspils” komandas. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē, lai kopīgi varētu cīnīties par mums tik svarīgo trofeju.

”Riga” FC piedalījusies pēdējos divos kausa finālos, un sacensību izspēles formāta izmaiņu dēļ tas pagājušajā gadā notika divas reizes. No sākumā maijā spēlējām pret ”Ventspili”, kur papildlaikā nenoturējām 2:1 pārsvaru un pēc tam dramatiskā pēcspēles sitienu sērijā piedzīvojām vienu no sāpīgākajiem zaudējumiem pēdējos gados. Savukārt oktobrī pret ”Liepāju” nenospēlējām to labāko maču, kā rezultātā pelnīti arī zaudējām ar 0:2.

Šogad ceļu pretim Latvijas kausa trofejai sākām ar 2:0 uzvaru astotdaļfinālā pret vienu no spēcīgākajām 1. līgas komandām ”Super Nova”. Ceturtdaļfinālā rīdzinieki demonstrēja labu sniegumu un ar 3:1 apspēlēja Jūrmalas ”Spartaku”, bet pusfinālā tikām galā ar ”Metta/LU” pretestību – 2:1. ”Ventspils” astotdaļfinālā smagā spēlē tikai ar 2:1 uzvarēja 2. līgas komandu ”Betlanes”, bet turpinājumā pieveica ”Liepāja/Mogo” (1:0) un RFS (2:1) futbolistus.

Pret ”Ventspili” šajā sezonā ”Riga” FC ir aizvadījusi trīs spēlēs Latvijas futbola Virslīgas turnīrā. Sezonas ievadā viesos zaudējām ar 0:1, bet turpinājumā sekojušas divas uzvaras ar tādu pašu rezultātu. Ja 21. jūnija cīņā Skonto stadionā kopējā spēlē Kurzemes komanda pat bija labāka, tad 24. oktobrī izveidojām vairāk vārtu gūšanas momentus nekā pretinieki, neskatoties uz to, ka 73. minūtē noraidīts tika Štefans Paničs.

Pēdējā spēlē pirms Latvijas kausa fināla Virslīgā rīdzinieki ar 2:0 pieveica ”Jelgavu”, bet pirms tam vēl bija nedēļu gara treniņnometne Kiprā. Futbolisti šobrīd ir labā fiziskajā formā, un visi ir gatavi doties cīņā par kausa trofeju. Komanda uz spēli dosies no Jūrmalas, kur ir apmetusies vienā no viesnīcām, bet pēc spēles futbolisti atgriezīsies viesnīcā, lai labāk sagatavotos 28. oktobra Virslīgas spēlei.

Šovakar Daugavas stadionā spēle sāksies pulksten 20:15. Biļetes joprojām ir nopērkamas ”Biļešu Serviss” kasēs. ”Riga” FC cer uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē! Tas vienmēr mums bijis ļoti svarīgi! Tiem, kas klātienē būt nevarēs, tiešraidē spēli demonstrēs LTV7 kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?