Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 31. martā, startēs jaunā Latvijas futbola Virslīgas sezona, un ”Riga” FC pirmajā spēlē viesos tiksies ar ”Liepāja/Mogo” futbolistiem. Spēles sākums pulksten 15:00, un tiešraidē sporta draugi to varēs vērot kanālā ”Best4SportTV” kanālā. 

Tieši pret Liepājas komandu ”Riga” FC aizvadīja pagājušās sezonas pirmo spēli, kad viesos izcīnījām uzvaru ar rezultātu 1:0. Sezonas noslēgumā rīdzinieki kaklā kāra bronzas medaļas, kamēr ”Liepāja/Mogo” izcīnīja sudraba medaļas, par čempioniem otro gadu pēc kārtas kļūstot Jūrmalas ”Spartaka” futbolistiem.

Starpsezona bijusi ļoti gara, un pirms 2018. gada sezonas sākuma esam aizvadījuši 13 pārbaudes spēles. Galvenais sagatavošanās posms notika 36 dienu garā treniņnometnē Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā, kur kļuvām par pirmo ne Krievijas komandu, kas piedalījās FNL kausa izcīņā, noslēgumā izcīnot trešo pozīciju.

Pēdējo mēnesi esam pavadījuši Latvijā, lielāko daļu treniņu aizvadot RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā. Varam teikt, ka komanda ir pilnībā gatava sezonas sākumam. ”Visi gaidām pirmo spēli un ceru, ka nodemonstrēsim savu kvalitāti, meistarību. Ļoti ceru, ka mums būs panākumiem bagāta sezona. Futbolā budžets visu nenosaka. Titulus izcīna spēlētāji un vēlme to izdarīt. Noteikti gribam sasniegt labākus rezultātus nekā pagājušajā gadā,” tā pirms sezonas sākuma izteicās ”Riga” FC galvenā trenera asistents Aleksandars Vlaho.

Mača sākums Liepājā, Daugavas stadiona rezerves laukumā, pulksten 15:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot kanālā ”Best4SportTv”. Ceram uz Jūsu skaļu atbalstu arī klātienē Liepājā.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?