Daniils Turkovs. Foto: Mārtiņš Sīlis

Jau rīt Rīgā, RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēli pret pirmajā mačā arī uzvarējušo ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 15:00. Tiekamies Daugavgrīvas ielā 56a, kur uz maču ieeja bezmaksas, bet sildīsim Jūs ar labu futbolu un karstu tēju!

Pagājušajā sezonā pirmās mājas spēles aizvadījām Kauguros, bet starpsezonā izdarīts labs darbs, lai varētu spēlēt Rīgā, RTU laukumā.

”Kas ir mainījies RTU stadionā? Tagad tur ir pieci karogu masti, lai varētu izkārt karogus – Latvijas karogu, mūsu kluba, viesu. Tāpat tagad ir atsevišķas ejas uz ģērbtuvēm tiesnešiem un abu komandu pārstāvjiem. Ir izveidota telpa preses konferences norisei. Procesā ir arī tīklu izvietošana aiz vārtiem, lai radītu mājīgāku sajūtu un gluži vienkārši nebūtu jāskraida pēc bumbām. Būs arī pievienotas 60 skatītāju sēdvietas. Federācijas prasība ir 250 vietas, mums būs 260. Tas viss mums ļauj pretiniekus uzņemt RTU laukumā,” tā iepriekš situāciju komentēja “Riga” ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins.

Latvijas futbola Virslīgas 2017. gada sezonā pirmo spēli aizvadījām 11. martā Liepājā, kur 2015. gada čempioni apspēlējām ar 1:0. Vienīgos vārtus guva mūsu komandas centra aizsargs Kaspars Gorkšs. Arī ”Ventspils” jauno sezonu uzsāka veiksmīgi un ar 2:0 pieveica “Metta/LU”, tādējādi iegūstot trīs punktus. Gan Rīgas, gan Ventspils komandas šobrīd izvirzījušās starp turnīra līderēm un sestdiena maču RTU laukumā noteikti var saukt par kārtas centrālo Virslīgas 2. kārtā.

Rīdzinieki šonedēļ aizvadījuši aktīvus treniņus RTU laukumā, lai pilnībā būtu gatavi cīņai pret ventspilniekiem. Pirmajā mačā Liepājā palīdzēt nevarēja četri potenciālie komandas pamatsastāva futbolisti – Oļegs Timofejevs, Artūrs Zjuzins, Andrejs Kovaļovs un Valērijs Šabala. Iespējams, kāds no šiem četriem futbolistiem jau rīt atgriezīsies laukumā.

Pagājušajā sezonā pret ”Ventspili” pirmajās divās spēlēs cīnījāmies neizšķirti 1:1, bet sezonas otrajā daļā abās spēlēs nedaudz veiksmīgāki bija Kurzemes pilsētas futbolisti – 1:2 un 0:1. Tāpat kā pret jebkuru komandu šajā sezonā arī pret ventspilniekiem 2017. gadā vēlamies iekrāt pozitīvu bilanci savstarpējos mačos.

Mača sākums RTU stadionā pulksten 15:00. Visiem līdzjutējiem ieeja bezmaksas. Tāpat parūpēsimies, lai katrs varētu tikt pie karstas tējas, bet īpaša dāvana paredzēta katram, kurš pirms mača pieteiksies “Riga” FC aktīvajam fanu pulkam. Tiekamies stadionā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?