Džordže Šušnars. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien RTU stadionā kārtējo Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionāta spēli aizvadīja Mihaila Koņeva trenētā ”Riga” FC-2, kas itin pārliecinoši ar rezultātu 2:0 pieveica ”Ventspils” otro komandu, turpinot cīņu par labāko trijnieku.

”Riga” FC galvenā komanda vakar Latvijas futbola Virslīgas turnīrā viesos ”Ventspili” uzvarēja ar rezultātu 2:0, gūstot ceturto uzvaru 12 dienu laikā, šajā laikā iekļūstot Latvijas kausa finālā un turpinot cīņu par Latvijas čempionāta augstākajām vietām.

No Virslīgas sastāvā dublieriem šajā dienā palīgā devās vairāki futbolisti, kuri nav tikuši pie nopietna spēles laika pēdējās spēlēs – aizsargs Deivids Adijs, kurš, lielisku sniegumu demonstrējot Antonam Kurakinam, nav vēl ticis pie iespējas debitēt galvenajā sastāvā, pussargs Milans Vušurovičs un uzbrucēji Daniils Turkovs, Džordže Šušnars. ”Ventspilij” pieredzes sastāvā bija mazāk, un favorītu statusu mums atlika tikai pierādīt arī laukumā.

Jau trešajā minūtē tas arī izdevās, kad ar precīzu sitienu izcēlās Vladislavs Titovs, sniedzot mūsējiem 1:0 pārsvaru. 32. minūtē ventspilnieki arī palika mazākumā pēc otrās dzeltenās kartītes nopelnīšanas Robinam Kokarītim. Pirmajā puslaikā dubultot pārsvaru nespējām, bet īsi pēc pārtraukuma, 48. minūtē, 11 metru soda sitienu realizēja Šušņars – 2:0. Spēles ritējums ļāva rīdziniekiem veikt vairākas spēlētāju maiņas, bet rezultāts uz tablo vairs nemainījās – 2:0!

Turnīra tabulā ar 23 punktiem 20 spēlēs mūsu dublieri ierindojas piektajā vietā septiņu komandu konkurencē. Divu punktu attālumā ir trešo vietu dalošās ”Ventspils” un ”Jelgava”, tiesa, jelgavniekiem vēl divas spēles rezervē.

Nākamais mačs ”Riga” FC-2 paredzēts 1. oktobrī Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pulksten 14:00 pret Jūrmalas ”Spartaka” dublieriem.