Renē Miheličs un Artjoms Vaskovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Olimpiskā centra ”Ventspils” dabīgā seguma laukumā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēli pret ”Ventspils” futbolistiem. Mača sākums pulksten 16:00! Pēc pēdējās spēles zaudējuma Jūsu atbalsts ir vēl svarīgāks!

Nekad nav psiholoģiski viegli īsā laikā spēlēt pret vienu un to pašu komandu, bet šoreiz pret ”Ventspili” spēlēsim pēc sāpīgākā zaudējuma kluba pastāvēšanas vēsturē – pēcspēles sitienu sērijā Latvijas kausa izcīņas finālā. Motivācijas gan, protams, abām komandām pietiek, jo šogad čempionātā sešas vienības vēlas cīnīties par augstākajiem panākumiem, kā rezultātā ir daudz līdzīgu spēļu un katram mačam ir liela nozīme.

Ar ”Ventspili” tikāmies Virslīgas 2. kārtas spēlē RTU mākslīgā seguma laukumā, kad izcīnījām vienu punktu – 0:0. Abām komandām spēles gaitā bija labas iespējas gūt vārtus, taču pietrūka labu noslēdzošo sitienu. Punktu sadalīšanu noteikti varēja saukt par godīgu rezultātu konkrētajā mačā.

Runājot par savainojumiem, tad joprojām komandai būs jāiztiek bez Artūra Zjuzina, kurš turpina rehabilitāciju. Viss notiek pēc precīzi sastādīta plāna un ļoti ceram, ka pēc aptuveni divām trim nedēļām Zjuzins varēs sākt trenēties. Jau Latvijas kausa finālā laukumā devās Renē Miheličs, Antonijs Černomordijs, kuri bija izlaiduši pēdējos mačus.

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā ”Riga” šobrīd ar 14 punktiem ierindojas trešajā pozīcijā, bet ”Ventspilij” ir par punktu mazāk. Līdere ar 17 punktiem ir Jūrmalas ”Spartaks”.

Mača sākums Olimpiskā centra ”Ventspils” dabīgā seguma laukumā rīt pulksten 16:00. Ceram arī rīt dzirdēt Jūsu atbalstu!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?