Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubs ”Riga” FC panācis vienošanos ar vienu no Bulgārijas spēcīgākajām komandām Sofijas ”Levski” par to, ka igauņu uzbrucējs Bogdans Vaščuks uz īres tiesībām pievienojas bulgāru klubam. 

1995. gada 4. oktobrī dzimušais Vaščuks par ”Riga” FC futbolistu kļuva pirms 2016. gada sezonas, bet pirmajā gadā Virslīgā laukumā devās piecās spēlēs, taču šajā laikā pamanījās gūt trīs vārtus, pie tam visās šajās spēlēs komanda arī spēja izcīnīt uzvaras.

2017. gadā Bogdans turpināja progresēt un kļuva par vienu no komandas uzbrukuma līderiem. Igaunis piedalījās 23 spēlēs, 16 reizes devās pamatsastāvā un guva astoņus vārtus, bet ”Riga” FC pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē iekļuva labāko trijniekā, ieguva bronzas medaļas un kvalificējās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīram.

2018. gadā Vaščuks laukumā devās deviņās spēlēs, taču nespēja atklāt savu gūto vārtu rēķinu un pēdējā laikā spēlēja maz, bet par futbolistu bija interese no citiem klubiem, un Bogdans uz īres līguma tiesībām pievienojas vienam no spēcīgākajiem Bulgārijas klubiem Sofijas ”Levski”. Jāpiemin, ka šo bulgāru klubu vada Slaviša Stojanovičs, kurš bija ”Riga” FC galvenais treneris 2017. gada sezonas otrajā pusē un pie kura Vaščuks arī aizvadīja savas labākās spēles.

”Levski” Bulgārijas čempionātu sākusi ar četrām uzvarām un vienu neizšķirtu, ar 13 punktiem ierindojoties pirmajā pozīcijā. Vēlam veiksmi Bogdanam un daudz spilgtu spēļu Bulgārijas spēcīgākajā līgā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?