Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC futbolists Bogdans Vaščuks pēc izcīnītās uzvaras ”Ventspilī” atzīmēja, ka komanda ir ieguvusi lielu pārliecību par saviem spēkiem un sezonas atlikušajā daļā vēlas uzvarēt visas spēles. Tāpat Vaščuks izcēla, ka kolektīvs paliek tikai spēcīgāks un vienotāks. 

”Īstenībā sanāca tāda patiešām grūta spēle. Ja godīgi, es uzskatu, ka tiesnesis nedrīkst tiesāt tā, kā to darīja šajā spēlē. Citādāk noteikti ir jāatzīmē katrs komandas futbolists – visi mēs bijām malači,” tā pēc spēles izteicās ”Riga” FC priekšējās līnijas futbolists Bogdans Vaščuks, kurš spēlē pret ”Ventspili” izcēlās ar diviem skaistiem vārtiem, bet reizi trāpīja pa vārtu pārliktni.

”Skaidrs, ka ceturtā spēle 12 dienās atstāju iespaidu – bija grūti. Bet redzējāt, ka visi puiši izturēja, viss ir lieliski. Viennozīmīgi iepriekšējās spēlēs bijām ieguvuši pārliecību par saviem spēkiem. Tas šajā spēlē Ventspilī bija jūtams. Četras spēles pēc kārtas ir uzvarētas, pārliecība ir. Mēs nebaidāmies ne no viena pretiniekam, ejam laukumā un droši spēlējam savu futbolu,” turpināja Bogdans.

Vaščuks arī komentēja savu pozīciju laukumā: ”Jā, treneris šoreiz pieņēma lēmumu ielikt mani kreisajā malā. Nostrādāja! Pirmajos vārtos Sato atdeva lielisku piespēli, bet tur jau es vienkārši paņēmu bumbu zem sevis un ar kreiso kāju iesitu stūros. Otrajos vārtos īstenībā tas pats – dabūju bumbu zem kreisās kājas un atkal sitiens tālajā stūrī. Tas arī viss, nekā īpaša! Iepriekšējās spēlēs neizdevās izmantot iespējas, nebija patīkami, bet zināju, ka būs vēl momenti un iesitīšu.”

”Ar ko šī komanda ir spēcīga? Panākumu atslēga? Esam kļuvuši vienotāki! Lūk, rezultāts! Ar mums šobrīd kopā ir lielisks speciālists. Slaviša ātri izskaidroja, ko un kā laukumā darīt. Mēs to uztvērām. Treneris grib no mums redzēt daudz saspēles. Viņš saka, ka vienmēr grib redzēt no mums kaisli pret futbolu. Nebaidīties! Ja kaut kas neizdodas, tad domāt, ka nākamajā momentā izdosies.”

30. septembrī ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēli pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums Skonto stadionā paredzēts pulksten 19:20. ”Domāju, ka ”Spartaks” nav spēcīgāka par ”Ventspili”. Darīsim visu laiku iegūtu trīs punktus. Mums tagad katra spēle ir kā sešu punktu mačs. Katru maču ir jāuzvar. Mērķi ir tikai augstākie!”

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?