Ar bumbu vārtu guvējs Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Dodot iespēju atpūsties virknei pamatsastāva futbolistu, šovakar Skonto hallē pārbaudes spēlē cīnījāmies neizšķirti 1:1 ar Lietuvas augstākās līgas komandu ”Jonava”. 42. minūtē elegantus vārtus guva pussargs Bogdans Vaščuks. 21. februārī mums spēle Marijampolē.

Pēc deviņām aizvadītām pārbaudes spēlēm un smagiem treniņiem pret Lietuvas pagājušās sezonas sesto spēcīgāko komandu ”Jonava” rīdzinieku galvenais treneris Vladimirs Volčeks nolēma dot atpūtu gandrīz visiem pieredzējušajiem futbolistiem, sniedzot iespēju gados jaunākiem spēlētājiem un tiem, kas līdz šim spēlējuši mazāk. Tajā pašā laikā, komandas uzdevums vienalga bija nemainīgs – censties demonstrēt savu labāko spēli un cīnīties par uzvaru.

Mača pirmajā puslaikā nevienai no komandām izteikts pārsvars nepiederēja, un uzbrukumā interesantāk pat spēlēja ”Riga” futbolisti. 26. minūtē neslikti no distances uzsita Bogdans Vaščuks – bumba aizskāra vārtu pārliktni. Nedaudz vēlāk tehniski sita arī leģionārs Nvamora, taču nespēja trāpīt vārtu augšējā stūrī. Priecēja komandas spēle aizsardzībā, kur kārtīga diriģenta lomu uzņēmās pieredzējušais Vitālijs Smirnovs. Puslaika beigu daļā tehniski skaisti soda sitienu izpildīja Boriss Bogdaškins – nedaudz pietrūka veiksme, un bumba atkal atsitās pret vārtu pārliktni, tādējādi pēc 45 minūtēm uz tablo bezvārtu neizšķirts (0:0).

Otrā puslaika sākumā pāris situācijas izveidojās pussargam Bariosam, bet leģionārs nespēja noslēgt momentus ar sitienu, lielākoties pārturot bumbu. Pakāpeniski iniciatīvu pārņēma lietuvieši, bija daudz centrējumu soda laukumā, un 62. minūtē tas arī nostrādāja, kad ”Jonava” ar galvu iesita no vārtu priekšas – 1:1. Arī atlikušajā spēles daļā neliels pārsvars bija pretiniekiem, taču ļoti bīstamu momentu nebija. Mača noslēdzošajā daļā rīdzinieki izrādīja lielu vēlmi izraut uzvaru, bet šoreiz nedaudz pietrūka – 1:1 neizšķirts.

21. februārī dosimies uz Lietuvas pilsētu Marijampoli, kur Ziemas kausa ietvaros tiksimies ar ”Sūduva”. Mača sākums pulksten 18:00.

Pārbaudes spēle futbolā, 18. februāris

Riga FC – FK Jonava 1:1 (1:0)

Vārti: Vaščuks 42′ – 61′

Riga FC: Ozols, Juhņevičs, Bogdurovičs, Smirnovs, Pelcis (Dimčuks 84′), Čudars, Vaščuks, Bogdaškins, Barioss, Turkovs, Nvamora

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava Skonto halle 1:1
21.feb FK Sūduva Marijampole
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?