Vladislavs Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Biedrība ”Futbola Virslīga” otrdien paziņoja, ka ”Riga” FC vārtsargs Vladislavs Kurakins futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts par Latvijas spēcīgākā čempionāta otrā apļa labāko jauno futbolistu.

Kopš 2015.gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šoreiz balsojums, atšķirībā no 1.apļa, kad pārliecinoši par labāko tika atzīts Roberts Uldriķis (RFS), izvērtās krietni līdzvērtīgāks un tikai pēc pēdējo balsu apkopošanas kļuva zināms, ka šoreiz balvu saņems ”Riga” FC vārtsargs Vladislavs Kurakins.

1996. gadā dzimušais vārtsargs iepriekš bija nominēts arī mēneša labākā spēlētāja balvai, bet jūlijā šo apbalvojumu ieguva cits ”Riga” FC futbolists – centra pussargs Oļegs Laizāns.

2.apļa ietvaros (8. līdz 14.kārta) ”Riga” FC ar Kurakinu vārtos izcīnīja divas uzvaras un trīs mačus noslēdza neizšķirti, kā arī piedzīvoja vienu zaudējumu. Diemžēl pēdējais posms nav bijis veiksmīgs – trīs zaudējumi pēc kārtas, kā rezultātā noslīdējām uz ceturto vietu.

Mums ir liels prieks par Vladislavam piešķirto apbalvojumu, taču uz to šobrīd nekoncentrējas ne komanda, ne pats futbolists – tagad domājam par nākamo spēli un to, kā atlikušajā sezonas daļā sasniegt maksimumu. 13. augustā ”Riga” FC aizvadīs Virslīgas 18. kārtas spēli pret ”Mettu/LU”. Mača sākums pulksten 19:00.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?